+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Genesis Ruskur Online hra

Klíčová slova: online hra, online game, genesis ruskur, webovka

E-mail: ruskur@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2010

Popis: Genesis je online webová hra na motívy hry Starcraft. Ide o politicko, ekonomicko, bojovú stratégiu. Hráč sa zaradí do národa, snaží sa pomocť národu vyhrať epochu - buduje si ekonomiku, kupuje armádu a útočí na základne - zlepšuje svojho hrdinu a zbiera artefakty. Vyhráva národ, ktorý prvý postaví projekt. Dianie je na ťahy a je ho možné sledovať na prehľadnej mape. Hra je v súčasnosti v českom a slovenskom jazyku. Hra je zdarma a vyžaduje len internetový prehliadač. Na hranie stačí aj 10 minút denne.

Web: genesis.ruskur.sk

Další související informace

TORCH II

web,browser,fantasy,game,hra,torch,RPG,online hra – TORCH je fantasy online RPG hra pro internetové prohlížeče. Její předlohou je Dračí Doupě (dračák), který zde můžete s ostatními dobrodruhy zkusit. Velkolepé bitvy, magie, pletky gild, čarodějové, rituály, draci i jeskyně. To vše v jednom velkém epickém dobrodružství, které se stále rozvíjí a žije. Na výběr je několik ras a povolání. Můžete se účastnit výprav, stejně jako luštit hádanky a questy, nebo bojovat ve válkách a taženích. Poznejte spousty nových přátel díky MMORPG základu hry.

Swords of Destiny

online hra, webová hra, meče osudu, meč spravedlno – Swords of Destiny je webová fantasy online hra, kde se každý může stát hrdinou. Přijďte ochutnat jedinečnou atmosféru válkou zdevastovaného světa Vanhamaa a přičiňte se o jeho obnovu. Osud světa Vám leží u nohou!

Načítání trvalo 0.0886 sekund.