+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Genesis Ruskur Online hra

Klíčová slova: online hra, online game, genesis ruskur, webovka

E-mail: ruskur@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2010

Popis: Genesis je online webová hra na motívy hry Starcraft. Ide o politicko, ekonomicko, bojovú stratégiu. Hráč sa zaradí do národa, snaží sa pomocť národu vyhrať epochu - buduje si ekonomiku, kupuje armádu a útočí na základne - zlepšuje svojho hrdinu a zbiera artefakty. Vyhráva národ, ktorý prvý postaví projekt. Dianie je na ťahy a je ho možné sledovať na prehľadnej mape. Hra je v súčasnosti v českom a slovenskom jazyku. Hra je zdarma a vyžaduje len internetový prehliadač. Na hranie stačí aj 10 minút denne.

Web: genesis.ruskur.sk

Další související informace

Online hra

online hra, flash hra, games, scifi – Na webu scifi.idiotprincip.com si můžete zahrát online flash hru jihočeské punk-rockové kapely Idiot Princip. Tato online hra doplňuje stejnojmenný singl vydaný v létě 2011. Zahrajte si tuto online hru a staňte se tak na chvíli členem skupiny Idiot Princip, která prchá se svým vlastním singlem z budoucnosti před šestistopými roboty.

PÁRTY KLOKOČKA

Reklamní služby - fullservis, zábava, párty – Reklamní služby - fullservis, zábava, párty, eventy a firemní akce, doprovodný program, reklama - zajistíme i večírek s programem dle požadavků klienta, divadelní a mim. představení.Máme i skákací hrad na dětské party - napište nám!

Himym online

Himym, how i met your mother, online himym cz, – Webové stránky nabízející vše o skvělém seriálu "Jak jsem poznal vaši matku"(How i met your mother)- epizody online, tapety, soundtracky a mnoho dalšího. Vše je naprosto zdarma. Přejeme příjemnou zábavu při sledování tohoto skvělého seriálu.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.