+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Genesis Ruskur Online hra

Klíčová slova: online hra, online game, genesis ruskur, webovka

E-mail: ruskur@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2010

Popis: Genesis je online webová hra na motívy hry Starcraft. Ide o politicko, ekonomicko, bojovú stratégiu. Hráč sa zaradí do národa, snaží sa pomocť národu vyhrať epochu - buduje si ekonomiku, kupuje armádu a útočí na základne - zlepšuje svojho hrdinu a zbiera artefakty. Vyhráva národ, ktorý prvý postaví projekt. Dianie je na ťahy a je ho možné sledovať na prehľadnej mape. Hra je v súčasnosti v českom a slovenskom jazyku. Hra je zdarma a vyžaduje len internetový prehliadač. Na hranie stačí aj 10 minút denne.

Web: genesis.ruskur.sk

Další související informace

XBox360hry.cz - vše o XBo

xbox 360, xbox360, xbox 360 hry, xbox 360 konzole, – XBox360.cz -Informace a články o XBox 360 konzoli,XBox 360 hry,XBox 360 herní doplňky,XBox 360 ovladače.Diskuze a recenze XBox 360,rady,otázky a odpovědi na XBox 360.Tipy kde koupit XBox 360.Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

sociální síť,poradenství,vztah,společenské fórum

seznamka, erotika, sex, eskort, najít, partner – Seznamka Calestro rovněž nabízí možnost zprostředkování společnic a společníků jako doprovod nebo reprezentaci pro různé VIP příležitosti. Naše seznamka nabízí i službu odborného seznámení za pomoci sociologa. Tato služba je vhodná pro nesmělé jednotlivce, kteří mají jisté problémy v navázání nebo udržení si vztahu.

Načítání trvalo 0.3270 sekund.