+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GOBLIN

Klíčová slova: irská hudba, irský tanec, keltská hudba

E-mail: hopgoblini@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2010

Popis: Jsme (momentálně dívčí) kapela hrající tradiční hudbu keltských oblastí, někdy zabrousíme také na Balkán a na tenký led vlastní tvorby. Existujeme od roku 2007. Až na jedinou výjimku naši sestavu tvoří muzikanti z teplické konzervatoře.

Web: www.hopgoblin.cz

Další související informace

DJ Petr - svatební hudba

svatba, oslava, hudba, tanec, večírek, svatební – Hudba na svatby, oslavy, párty, večírky, jubilea. Zlaté hity všech dob. Hudba pro všechny generace. Ozvučení prostor. Pronájem zvukové a světelné techniky. Moderování. Kulturní, společenské a sportovní akce. Rozumné ceny. Profi technika. Individuální přístup. Odpovědnost. Kvalita.

Česká kapela, česká hudba

Lidová hudba, moravanka,české lidovky, hudba – Kettner hudba, česká kapela, malá kapela. Nabídka českých kapel, flašinetu, cimbálovky, moravanky a mnohé další pro české a zahraniční turisty. Malá kapela je známá svou mnohaletou tradicí ale i ostatní nabízené české kapely mají bohatou historii.

djvita mcjirka

hudba, zpěv, tanec, disko – Vitajirka.uvadi.cz - děláme to pro zábavu - hudba, tanec, zpěv, disko, to vše děláme, jen a jen pro vás, Vitajirka.uvadi.cz - děláme to pro zábavu - hudba, tanec, zpěv, disko, to vše děláme, jen a jen pro vás.

Načítání trvalo 0.0803 sekund.