+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GOBLIN

Klíčová slova: irská hudba, irský tanec, keltská hudba

E-mail: hopgoblini@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2010

Popis: Jsme (momentálně dívčí) kapela hrající tradiční hudbu keltských oblastí, někdy zabrousíme také na Balkán a na tenký led vlastní tvorby. Existujeme od roku 2007. Až na jedinou výjimku naši sestavu tvoří muzikanti z teplické konzervatoře.

Web: www.hopgoblin.cz

Další související informace

Zadarmo-mp3

mp3 zadarmo. mp3, mp3 stahuj, hudba, hudba stahuj, – Vitajte na webe, ktorý obsahuje obrovské množstvo hudby. Hudba sa dá stiahnuť zadarmo na odkazoch na našej stránke. Nájdete tu obrovskú databázu MP3 hudby.Hudba sa dá stiahnuť zadarmo na odkazoch na našej stránke.

DJ na svatbu, večírek

hudba na svatbu, DJ na vaši svatbu, karaoke – DJ Pavel Velek - DJ na svatbu, firemní večírek, nebo jinou oslavu. Tuto činnost provozuji již od roku 1993 a vždy se snažím každou akci podpořit dobrou hudbou. Hudba na akcích: Oldies, rock, dance, lidovky ,taneční hity. Hudbu vybírám vždy dle Vašich přání. Doprava v okrese Č. Budějovice je zdarma. Mimo okres účtuji pouze 3,- Kč/km

Livada - makedonská hudba

Livada, Brno, Makedonie, makedonská hudba, hudba – Brněnská skupina hrající převážně makedonskou lidovou hudbu, okořeněnou písněmi z Bosny, Srbska či Kosova. Hrajeme styly: Izvorné - z hornatého venkova, starogradské a čalgija (městský folklór s výrazně tureckými a orientálními prvky).

Načítání trvalo 0.0611 sekund.