+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golden Retriever

Klíčová slova: retriever zlatý labradorský

E-mail: misek@artemis-gold.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2011

Popis: Chov a výcvik zlstých s labradorských retrieverů, prezentace, chov, výcvik, foto, video, galerie, štěňata, odchovy, výstavy, zkoušky, myslivost, diskuze, standard a povaha plemene, Artemis Gold Kennel

Web: www.artemis-gold.cz

Další související informace

Canny Golden Retrívr

Canny Zlatý retrívr krytí golden retriever – zlatý retrívr Canny z Královských teras je chovný pes, lovecký (průkaz lovecky upotřebitelného psa), má canisterapeutické zkoušky, úspěšný jako výstavní pes v kategorii Golden Retriever. Nabízíme krytí, lovecký výcvik, přípravu na lovecké zkoušky, zkoušky OVVR ověření vrozených vlastností retrívrů, základní výcvik poslušnosti, štěňata zlatého retrívra.

Nábytek z masivu

nábytek z masivu, nábytek ze dřeva, – Nábytek z masivu poskytuje kvalitu provedení, zdravotní nezávadnost a originální kresbu dřeva. Do nábytku z masivu počítáme rustikální nábytek, moderní nábytek z masivu, skříně, postele z masivu, komody, stoly a židle.

Levné ubytování

Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion, – Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Načítání trvalo 2.4265 sekund.