+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gran Turismo 5, GT5

Klíčová slova: gran, turismo, GT5, polyphony, digital, prologue

E-mail: praha4@gamehouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Gran Turismo 5 je nejočekávanějším závodním simulátorem poslední doby. Server Gran Turismo 5 přináší o hře vyčerpávající informace a hlavně nabízí možnost předobjednávky. Ochutnávka GT5 je k dispozici již nyní v podobě Gran Turismo Prologue, seznam tratí a podrobnosti naleznete opět na Gran Turismo 5 CZ.

Web: www.gran-turismo-5.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.