+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gran Turismo 5, GT5

Klíčová slova: gran, turismo, GT5, polyphony, digital, prologue

E-mail: praha4@gamehouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Gran Turismo 5 je nejočekávanějším závodním simulátorem poslední doby. Server Gran Turismo 5 přináší o hře vyčerpávající informace a hlavně nabízí možnost předobjednávky. Ochutnávka GT5 je k dispozici již nyní v podobě Gran Turismo Prologue, seznam tratí a podrobnosti naleznete opět na Gran Turismo 5 CZ.

Web: www.gran-turismo-5.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Načítání trvalo 3.3532 sekund.