+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gran Turismo 5, GT5

Klíčová slova: gran, turismo, GT5, polyphony, digital, prologue

E-mail: praha4@gamehouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Gran Turismo 5 je nejočekávanějším závodním simulátorem poslední doby. Server Gran Turismo 5 přináší o hře vyčerpávající informace a hlavně nabízí možnost předobjednávky. Ochutnávka GT5 je k dispozici již nyní v podobě Gran Turismo Prologue, seznam tratí a podrobnosti naleznete opět na Gran Turismo 5 CZ.

Web: www.gran-turismo-5.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0652 sekund.