+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gran Turismo 5, GT5

Klíčová slova: gran, turismo, GT5, polyphony, digital, prologue

E-mail: praha4@gamehouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Gran Turismo 5 je nejočekávanějším závodním simulátorem poslední doby. Server Gran Turismo 5 přináší o hře vyčerpávající informace a hlavně nabízí možnost předobjednávky. Ochutnávka GT5 je k dispozici již nyní v podobě Gran Turismo Prologue, seznam tratí a podrobnosti naleznete opět na Gran Turismo 5 CZ.

Web: www.gran-turismo-5.cz

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Kabelky z rejnočí kůže

peněženky, kabelky, opasky, šperky, mořské perly – Internetový obchod Rejnok s luxusními peněženkami, kabelkami a opasky z exotické rejnočí a hadí kůže. Najdete zde také šperky z pravých mořských perel, náhrdelníky se žraločími zuby, orchideje ve zlatě a zapalovače z rejnočí kůže.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.