+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grande Tete

Klíčová slova: grande, tete, ska, punk, dech, rock

E-mail: stula@grandetete.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2010

Popis: Mladé seskupení Grande Tete z Mariánských Lázní hraje styl, kterému říká Dechrock. Směsice stylů ska, punk, rocku, latiny a mnoho dalšího hraje kapela plná profesionálů. Kapela Grande Tete byla založena v roce 2009.

Web: www.grandetete.cz

Další související informace

Lordi

Lordi, hardrock, rock, masky, monstra – Stránky o finské kapele Lordi. Tato hudební Hard rocková skupina se vyznačuje vystupováním v maskách monster. Skupina Lordi byla založena v roce 1996 hlavním zpěvákem, autorem písní a tvůrcem kostýmů, kterému nikdo neřekne jinak než jeho uměleckým jménem Mr. Lordi. Celá skupina nosí šílené někdy až hrůzostrašné masky, pod kterými skrývají pravou identitu.

INDIEMUSIC

INDIEMUSIC, indie, rock, independent – Server o nezávislé muzice. Aktuality z indie scény, pravidelné fotostory z koncertů, singl týdne, recenze alb, rozhovory s interprety, vlastní videa pod značkou INDIEMUSIC TELEVISION a flashbacky do minulosti.

Partička online

partička,prima,online,ke shlédnutí – Michal Suchánek a Richard Genzer se společně s kolegy Igorem Chmelou a Ondřejem Sokolem pouštějí do víru improvizace. Čeká tak na nás mnoho her, v nichž vždy musí předvést to nejlepší na zadané téma .

Načítání trvalo 0.0610 sekund.