+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gril Centrum

Klíčová slova: gril, weber, topidla, palivo, příslušenství

E-mail: grilcentrum2012@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Prodej grilů na dřevěné uhlí, elektrických i plynových včetně příslušenství. Doprava, montáž a koření dle vlastního výběru ke grilům Weber zdarma. V našem gril centru vám s výběrem poradíme. Záruční a pozáruční servis pro všechny grily.

Web: www.grilcentrum.cz

Další související informace

Homeline.cz - grily

zahradní grily, gril, dřevěné uhlí, krbové nářadí, – Prodáváme zahradní grily na dřevěné uhlí, krbové nářadí, dopisní schránky, zvonková tlačítka a venkovní svítidla. Zboží je vyrobeno v Německu. Luxusní provedení v moderním i klasickém designu. Doprava při objednávce nad 3.000 Kč zdarma.

Zahradní krby, krboudírny

zahradní krby, krboudírna, krb, gril, grily, udírn – Vyrábíme a prodáváme zahradní krby a krboudírny (krb + udírna) včetně stavby a příslušenství. Snadné grilování a uzení, topení dřevem. V nabídce široká řada tvarů a povrchů, také zakázková výroba. Každý krb vyrábíme z kvalitního, odolného materiálu. Jsme český výrobce krbů a krboudíren. Zahradní krb nebo krboudírna jsou určeny k přípravě čerstvě grilovaného masa, ryb a zeleniny, k uzení masových specialit přímo u vás na zahradě. Přípravou pokrmů na grilu nebo v udírně získáte nové možnosti chutí a vůní. Velkou předností krbů a krboudíren je možnost kombinovat jednotlivé typy mezi sebou (komíny, postranní stolky a další), jejich povrchy a příslušenství. Krby jsou vyráběny z odolného a kvalitního materiálu, který zaručuje jejich dlouhou životnost, pevnost a stabilitu. Vyberte si ze široké nabídky krbů a krboudíren Ze široké nabídky si vybere opravdu každý. Pomůžeme vám zvolit to správné místo a poté vše zrealizujeme. Dokážeme splnit vaše požadavky na originalitu krbu či krboudírny, jejich umístění nebo zvláštní technické řešení - nabízíme tzv. zakázkovou výrobu na míru.

BBQ Service, s.r.o.

gril, weber, miele, noze, kitchenaid – Predaj grilov Weber voľne stojacich alebo vstavaných spotrebičov Miele a Liebherr, kuchynských potrieb Fissler, robotov Kitchen Aid, mlynčekov Peugeot, kávovarov a kvalitných nožov Wusthof a Zwilling.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.