+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gril Centrum

Klíčová slova: gril, weber, topidla, palivo, příslušenství

E-mail: grilcentrum2012@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Prodej grilů na dřevěné uhlí, elektrických i plynových včetně příslušenství. Doprava, montáž a koření dle vlastního výběru ke grilům Weber zdarma. V našem gril centru vám s výběrem poradíme. Záruční a pozáruční servis pro všechny grily.

Web: www.grilcentrum.cz

Další související informace

Doutníky, humidory...

doutníky, humidory, příslušenství – Prodáváme doutníky, humidory a příslušenství. Široký výběr, nízké ceny, rychlý a pohodlný nákup.

Topidla Remko

topidla, topení, agregáty, vytápění, naftová – Nabízíme topidla německé značky Remko. V sortimentu najdete plynové, naftové a elektrické agregáty vhodné pro dílnu, stavbu a zemědělství. S výběrem topidla poradíme, případně vypracujeme kalkulaci potřebného tepelného výkonu. Na všechny topidla poskytujeme záruku 30 měsíců. Doprava je zdarma, po Praze vlastním rozvozem.

Zahradní grily Weber

grily, zahradní grily, grily weber, plynové grily – Zahradní grily Weber - internetový obchod. Nabízíme grily na dřevěné uhlí, plynové i elektrické zahradní grily značky Weber. Převážná část nabízených grilů je skladem, k dodání ihned, a to buď osobním odběrem v naší prodejně grilů, nebo dobírkou zásilkovou službou.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.