+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HATEA salon

Klíčová slova: masáž, lymfatická masáž, vacupress, bodystyling

E-mail: salon@hatea.sz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2009

Popis: Salon zaměřený na redukci váhy a celulitidy. Nabízíme ošetření přístroji Vacupress a bodystyling, stimulátor svalů. Ruční odborné masáže jsou balzámem na duši každého zákazníka. Přijďte si k nám veškeré služby vyzkoušet.

Web: www.hateasalon.cz

Další související informace

Masáže Jičín

harmonie masáže, masáž, jičín, masážní stoly, masá – Studio Harmonie-Masáže Jičín nabízí potřeby pro maséry. Masážní stoly a židle, futony a další potřeby pro maséry. Nabízíme masáže a jako jedinou v okolí infrasaunu. masážní stoly, masážní židle, futony, lávové kameny, infrasouna

Domácí masáže Pavel Lingr

Masáž, Masáže, Masér, Masáže Praha, Masáž Praha, M – Domácí masáže Pavel Lingr, masér poskytuje masáže a rekondiční služby v pohodlí Vašeho domova v lokalitách Praha, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady atd. Domácí masáže Pavel Lingr, masér poskytuje masáže a rekondiční služby v pohodlí Vašeho domova v lokalitách Praha, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady atd.

Studio Thajských Masáží T

thajské masáže, thajská masáž, tradiční thajské – Vyzkoušejte tradiční thajské masáže a reflexní masáže chodidel a prožijte tak příjemné chvíle relaxace pro tělo i duši ve studiích Thai Fit. V nabídce je dále olejová, čokoládová, peelingová, bylinná a masáž lávovými kameny. Jako dárek lze zakoupit dárkový poukaz, kosmetiku či využít saunu.

Načítání trvalo 2.8094 sekund.