+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HATEA salon

Klíčová slova: masáž, lymfatická masáž, vacupress, bodystyling

E-mail: salon@hatea.sz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2009

Popis: Salon zaměřený na redukci váhy a celulitidy. Nabízíme ošetření přístroji Vacupress a bodystyling, stimulátor svalů. Ruční odborné masáže jsou balzámem na duši každého zákazníka. Přijďte si k nám veškeré služby vyzkoušet.

Web: www.hateasalon.cz

Další související informace

Masáže šíje - informace

masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev – Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Rehabilitace Aktiv

rehabilitace, masáž, bolest, záda, krk, šije, tělo – Léčebná rehabilitace u bolestí zad po operacích a úrazech, elektroléčba. Rehabilitační a relaxační masáže. Čokoládová a medová masáž, aroma terapie, masáže lávovými kameny, hůlková masáž, shiatsu a baňkování.

Masáže Radka Pavlová

masáž, mělník, lymfodrenáž, aromamasáž, lifting ob – Masáže pomáhají při bolestech zad, svalů, kloubů či hlavy, přispívají k regeneraci celého těla a zároveň přinášejí skvělou relaxaci při stresu a únavě. Dopřejte si péči pro tělo i duši. masáž, mělník, lymfodrenáž, aromamasáž, lifting obličeje, dornova metoda, celulitida, artróza, bolest zad, bolest hlavy, čokoládová masáž, relaxace, masáž těhotných.

Načítání trvalo 0.1028 sekund.