+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hello Kitty omalovánky

Klíčová slova: Hello Kitty omalovánky

E-mail: gara@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2010

Popis: Milujete obrázky, omalovánky a oblečení s tématikou Hello Kitty? Navštivte naše stránky a určitě si je oblíbíte. Nespočetnému množství recenzí a aktualit na Hello Kitty nejde odolat. Kromě toho máme v záloze i seriál.

Web: hello-kitty-obrazky.kii.cz/

Další související informace

Veselé Omalovánky a hry

omalovánky malovánky maluj malovat omalovat vymalo – Omalovánky s originálními obrázky všeho druhu. Naleznete zde zvířátka, vodní svět, pohádky apod. Dopřejte svým dětem možnost procvičit rozlišování barev, výtvarné cítění, vizuomotoriku, pravolevou orientaci a rozvíjet slovní zásobu. Program Veselé Omalovánky je zaměřen na rozvoj jemné motoriky (psychomotoriky) a plošné představivosti dětí. Obrázky jsou již připravovány s tímto cílem. V neposlední řadě jde samozřejmě také o užitečně strávený čas příjemnou zábavou.

Omalovánky online

Omalovánky k vytisknutí, omalovánky online, – Katalog omalovánek k vytisknutí a omalovánek online, naleznete zde omalovánky zvířátek, autíček, čertů. Tyto stránky jsou vhodné pro malé děti, mohou si zde vymalovávat omalovánky online, nebo si vytisknout omalovánky a potom vykreslovat.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.