+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Heroes(Hrdinové)- Online

Klíčová slova: Heroes(Hrdinové)- Online

E-mail: monstrbat@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2008

Popis: seriál Heroes (Hrdinové) - Online Hrdinové (Heroes) je americký sci-fi seriál od scénaristy Tima Kringa. V USA měl seriál premiéru 25. září 2006 na NBC, v České republice 3. ledna 2008.. První díl sledovalo rekordních 14 miliónů diváků. Již po odvysílání prvních pěti dílů se seriálu podařilo dostat na první místo v žebříčku nejoblíbenějších amerických seriálů. Příběh pochází z pera Tima Kringa, který udělal z atraktivního tématu pro Hollywoodský letní blockbuster drama, bez žádných pláštěnek a bez akčních pasáží. Spíše se mluví a sledujeme jak se se svými nově nabytými schopnostmi vyrovnávají hlavní hrdinové.

Web: hrdinovecz.blog.cz/

Další související informace

SuperHryNOVA.cz - Online

Superhrynova, superhry, online hry, hry zdarma, hr – Ke hraní zdarma! Zábava pro každého! Bojové, Brutální, Hry pro dívky, Hry pro dva, Karetní, Logické, Oddechové, Postřehové, Skákačky, Sportovní, Srandičky, Stolní, Strategie, Střílečky a Závodní hry.

Půjčky Online

půjčky, cz půjčky, online půjčky – Potřebujete půjčit peníze? My vám je půjčíme ! Půjčky online do 10minut, peníze na ruku ihned, bez potvrzení příjmu ! Využijte naší nabídky na půjčky online , nebankovní půjčky, půjčky bez registru.

Online pohádky zdarma

Online pohádky zdarma, online pohádky, online pohá – Sledujte online pohádky zdarma přímo v prohlížeči. Ve výběru najdete rodinné pohádky zdarma a online pohádky ke shlédnutí pro děti. Pohádky zdarma ke shlédnutí bez registrace a zbytečných poplatků v sms.

Načítání trvalo 2.1236 sekund.