+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Heroes(Hrdinové)- Online

Klíčová slova: Heroes(Hrdinové)- Online

E-mail: monstrbat@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2008

Popis: seriál Heroes (Hrdinové) - Online Hrdinové (Heroes) je americký sci-fi seriál od scénaristy Tima Kringa. V USA měl seriál premiéru 25. září 2006 na NBC, v České republice 3. ledna 2008.. První díl sledovalo rekordních 14 miliónů diváků. Již po odvysílání prvních pěti dílů se seriálu podařilo dostat na první místo v žebříčku nejoblíbenějších amerických seriálů. Příběh pochází z pera Tima Kringa, který udělal z atraktivního tématu pro Hollywoodský letní blockbuster drama, bez žádných pláštěnek a bez akčních pasáží. Spíše se mluví a sledujeme jak se se svými nově nabytými schopnostmi vyrovnávají hlavní hrdinové.

Web: hrdinovecz.blog.cz/

Další související informace

Nej-recepty.cz - recepty

recepty,recepty online,kuchařka,kuchařka online – Kuchařka online ve které si každý vybere podle chuti. Vybrané recepty ze všech možných oblastí, přidávané jak administrátory, tak i uživateli, jsou přehledně tříděny do kategorií, ve kterých snadno najdete na co máte právě chuť.

PR-Online.cz

public relation, pr článek, pr články, pr online – Nový kanál pro vaše public relations. Pošlete nám svou tiskovou zprávu nebo PR článek a my zařídíme zbytek. Váš článek vystavíme na našich stránkách a zpropagujeme jej na sociální sítě Facebook a Tweeter.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.