+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hiphop videa

Klíčová slova: hiphop,rap,videoklipy,eminem,50 cent

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2009

Popis: Sbírka těch nejlepších videoklipů ve stylu hiphopu a rapu od našich oblíbených interpretů Eminema, 50centa, Tupaca a dalších. Patříte-li mezi fandy tohoto nezaměnitelného žánru, neváhejte zavítat mezi nás.

Web: hiphopvidea.own.cz/

Další související informace

Eminem

eminem,hiphop,rap,diskografie,videoklipy,alba – Eminem šokuje, eminem si nebere servítky a bez ostychu se ve svých textech pouští do hvězd stříbrného plátna, politiků i popových hvězd. Proto jako jeden z mála bílých dokázál prozazit na rapové a hip hopové scéně.

mp3 ke stažení zdarma

mp3, zdarma, Bieber, Linkin, Tokio, Rihanna,eminem – mp3 ke stažení zdarma, Darkside of the Sun Tokio Hotel, The Catalyst Linkin Park, Somebody To Love Justin Bieber feat. Usher, If I Had You Adam Lamber, Love The Way You Lie Eminem feat. Rihanna, Stejný cíl mám dál Ewa Farna & Jan Bendig, Schody z nebe Tereza Kerndlová, Round & Round Selena Gomez & The Scene, Take It Off Ke$ha, Teenage Dream Katy Perry

Fifty cent

50 cent,rap,hip hop,G-unit,diskografie,videoklipy – 50 Cent, je americký černošský gangsta rapper, který se proslavil alby Get Rich or Die Tryin a The Massacre, čímž se zařadil mezi nejúspěšnější rappery všech dob. Krom hudebního žánru pronikl také do filmu, vlastní oděvní značku G-Unit a vystupuje v počítačových hrách.

Načítání trvalo 0.3051 sekund.