+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HipHopDance.cz

Klíčová slova: hip hop, hiphop, hip-hop, street, urban, dance

E-mail: admin@hiphopdance.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: Novinky ze světa pouličního tance (street dance, break dance). Reporty, fotoreporty a videa z tanečních battlů a workshopů, pozvánky na akce, rozhovory, atd. Organizace street dance battlů a workshopů.

Web: www.hiphopdance.cz

Další související informace

Videoprojekce VJ

Vj, vesmír, party, dance, Paskquil, Videoprojekce – Videoprojekce a vjing pro vasi taneční párty či jinou kulturní akci. Vj valentino hesse, Tvorba reklaních dvd a spotů. zábavná videa a netart, videoart, Také je tu možnost nafocení a pořízení fotodokumentace vaší party či jíné akce.

I Am Hip Hop

hip hop, rap, morava, slezsko, freestyle, – IAmHipHop.cz je hlavně určen pro talenty hlavně z Moravskoslezska. Na své si ale přijdou všichni, kteří žijou hip hopem. Ukažme, že Moravskoslezský rap nezaostává za ostatními v České a Slovenské republice.

Magic shop 09

magie, kouzla, triky, magic, street, karty, – Nejlevnější e-shop s kouzelnickými rekvizitami v EU. Nejnovější triky, kouzla a doplňky naleznete v tomto kouzelnickém obchodě!! Magie a kouzla pro začínající kouzelníky i pro profesionály. Street magie, Close Up, karetní a další!

Načítání trvalo 0.0646 sekund.