+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Historické pohlednice

Klíčová slova: staré pohlednice,filokartie,postcards,dopisnice

E-mail: pohlednice@webpark.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Malá soukromá sbírka historických pohlednic některých naších obcí s příslušným komentářem lokality a vyobrazením na mapě ČR. Dále je zde několik starých pohlednic z období c. a k. monarchie. I vy se můžete připojit a pomoci růstu těchto stránek.

Web: www.pohlednice.webpark.cz

Další související informace

Hotel U Staré Paní

Hotel U Staré Paní – Klidný a komfortní čtyřhvězdičkový hotel U Staré Paní s kapacitou 17 pokojů se nachází na pěší zóně v centru Prahy, v přímém sousedství Staroměstského a Václavského náměstí. Samotný hotel je situován ve starobylém domě z 15. století, jehož historie je bohatá stejně jako dějiny Prahy.

stare bankovky

staré peníze, staré peniaze, staré bankovky – Našli ste doma staré bankovky, peniaze a neviete ich hodnotu ? Zdedili ste zbierku starých platidiel a chcete ju predať? Radi nezáväzne oceníme staré platidla Československa, Rakúsko Uhorska. Odkúpime zberateľsky zaujímavé kúsky, prípadne zadarmo sprostredkujeme obchod, alebo Vás nasmerujeme k predaji. Neváhajte nás kontaktovať, tieto služby sú zadarmo !!

U Staré lípy ve Vernířovicích

U Staré lípy,ubytování ve – Ubytovací objekt se nachází ve Vernířovicích, okr. Šumperk, v malebné přírodě Jeseníků. Nedaleko Vernířovic je lázeňské městečko Velké Losiny, kde jsou termální lázně a bazénem. Chalupa disponuje 2 pokoji po 3 lůžkách. Pokoje jsou vybaveny standardním způsobem, mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, k dispozici je společná kuchyňka, vybavena vařičem, ledničkou, mrazničkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a mikrovlnnou troubou. Návštěvníci mohou využít společenské místnosti s televizí a krbem.Stravování vlastní, případně v nedaleké restauraci (200 m od objektu), obchod je vzdálen cca 300 m.Vlastní parkování .

Načítání trvalo 0.0629 sekund.