+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Historické pohlednice

Klíčová slova: staré pohlednice,filokartie,postcards,dopisnice

E-mail: pohlednice@webpark.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Malá soukromá sbírka historických pohlednic některých naších obcí s příslušným komentářem lokality a vyobrazením na mapě ČR. Dále je zde několik starých pohlednic z období c. a k. monarchie. I vy se můžete připojit a pomoci růstu těchto stránek.

Web: www.pohlednice.webpark.cz

Další související informace

Numismatika - mince

numismatika staré cenné pamětní mince numizmatika – antikpraha.cz - Mince, bankovky, medaile, řády - nákup a prodej starožitností i replik, starožitný nábytek, svítidla, obrazy, sochy, doplňky, lovecké trofeje, zahradní vybavení, sběratelství - numismatika, filatelie,

Marek Šiba - Velkoobchod

Marek Šiba, staré dřevo, obchod se starým dřevem, – Vykupujeme nepoškozené dřevo z demolic a z rekonstrukcí budov staré 60 let a více. Po celém území České a Slovenské republiky. Na místo výkupu se dostaví náš obchodník, který s Vámi obhlédne Vaše dřevo a na místě určí cenu dle kvality, stáří, rozměrů apod. Všechny platby provádíme v hotovosti při odběru materiálu na místě zakázky. Odkoupené dřevo zpravujeme a připravíme k prodeji.

stare pantofle

stara pantofle, stare pantofle, domaci obuv – Naleznete zde take odkazy na stranky, kde jsou zase jine stare backory a stare pantofle. Zjistilo se, ze v kategorii domaci obuv existuje nekolik druhu prezuvek. Jedna se o typ stara backora, stara pantofle. Proste pohodlna domaci obuv.

Načítání trvalo 0.1083 sekund.