+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlas Česko Slovenska online

Klíčová slova: hlas česko slovenska,nova,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Čtveřice koučů v podání Michala Davida, Pepy Vojtka, Dary Rolins a rappera Rytmuse se pouští do hledání nadějných svěřenců. Přitom je jejich jediným vodítkem jejich hlas, na jehož základě si musí zvolit své svěřence.

Web: hlasceskoslovenska.southeast.cz

Další související informace

Vizita online

vizita,online,nova,ke shlédnutí – Vizita je unikátním projektem zaměřeným na osudy jedinců, do jejich osudu promluvila vážná choroba. Prožijeme si s nimi vyšetření a cestu za uzdravením doplněnou o přehlednou počítačovou vizualizaci umožňující exkurzy do útrob člověka.

Soukromé pasti online

soukromé pasti,nova,online,ke shlédnutí – Seriál soukromé pasti zachycuje neobvyklé lidské osudy, jenž napsal samotný život. Ač souhrou náhod či i vlastní vinou se dostávají hrdinové jednotlivých příběhů do nezávidihodné situace, s níž je velice obtížné vyklouznout.

Seriál kriminálka Anděl online

kriminálka anděl,online,nova,ke shlédnutí – Na sehraném týmu Smíchovské mordparty je vypátrání pachatelů těch nejzávažnějších trestních činů. Praha není jen plná lesku a luxusu, nýbrž má i svá temná zákoutí, jenž jsou dějištěm nejedné složité zápletky.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.