+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hledá se táta a máma online

Klíčová slova: hledá se táta a máma,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Do hledání partnera a rodiče pro své ratolesti se rozhodli pomocí seznamovací reality show tv prima. Jejich osudy a cestu k nalezení lásky tak můžeme krom televizní premiéry sledovat online v internetovém archivu.

Web: hledaseonline.southeast.cz

Další související informace

Moje místo ke shlédnutí

moje místo,sociální show,online,prima,ke shlédnutí – Sehnat v dnešní době adekvátní zaměstnání není žádná legrace, a pravé proto nasadila prima do svého vysílání sociální reality show moje místo. Mnoho užitečných informací a rad pro osobní růst je možné sledovat i online.

Bubo Bubo online

bubo bubo,Bob Klepl,prima,online,ke shlédnutí – S Bobem Kleplem se přeneseme v čase do dob, kdy byli vědomostní soutěže příjemným zpestřením večera. Bubu Bubo, tak jako jeho vzor šest ran do klobouku přináší humorné zápolení slavných v hádání neobvyklých slovních výrazů.

Soukromá dramata online archiv

soukromá dramata,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Každý týden nás Janek Kroupa a Josef Klíma provádějí nejaktuálnějšími kauzami, ale i osudy běžných lidí, kteří se dostali do svízelné situace. Jednotlivé příběhy lze krom premiéry sledovat i online v internetovém archivu.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.