+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hledá se táta a máma

Klíčová slova: hledá se táta a máma,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2011

Popis: Partnera pro své ratolesti se rozhodli najít za přispění televizních kamer. Sledujte s námi osudy trojice osamělých rodičů za cestou za novou životní láskou. Zda se to někomu s trojice účastníků nakonec podaří můžete posoudit i online.

Web: hledasetataamama.neprepinej.cz/

Další související informace

Přešlapy online

přešlapy,online,ke shlédnutí,prima – Přesvědčte se, že být třicátníkem může být docela sranda.Přešlapy nás na obrazovce televize Prima provedou osudovými trapasy šestice přátel. Buďte i vy online svědky jejich lásek, rozchodů a usmíření.

Česko na talíři recepty

česko na talíři,recepty,prima,online,ke shlédnutí – Legenda české gastronomie Jaroslav Sapík vyráží na putovní cestu po lokalitách České Republiky, kde se pouští do příprav místních specialit. Při tom mu zdatně asistuje Daniela Šinkorová a hvězdný host. Recepty na jednotlivé pokrmy si lze shlédnout i online na internetu.

Trampoty

trampoty,petr Novotný,prima,online,ke shlédnutí – Po několikaleté pauze se na televizní obrazovky vrací Petr Novotný se svým typickým humorem. V trampotách na nás čekají krom jeho nadsazených historek krátké skeče, vtipné scénky a chybět nemohou ani zajímavý hosté.

Načítání trvalo 0.2945 sekund.