+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hledá se táta a máma

Klíčová slova: hledá se táta a máma,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2011

Popis: Partnera pro své ratolesti se rozhodli najít za přispění televizních kamer. Sledujte s námi osudy trojice osamělých rodičů za cestou za novou životní láskou. Zda se to někomu s trojice účastníků nakonec podaří můžete posoudit i online.

Web: hledasetataamama.neprepinej.cz/

Další související informace

Partička online

partička,online,ke shlédnutí,prima – Na televizních obrazovkách se po velmi dlouhé době zase objevuje improvizační show. Tentokrát se do jejího dění zapojuje osvědčená komediální dvojice Michal Suchánek & Richard Genzer za vydatné asistence Igora Chmely a Ondřeje Sokola.

ČeskoSlovensko má talent online

československo má talent,online,prima,ke shlédnutí – Talentovaní jedinci mají výjimečnou šanci ukázat co v nich. Pokud se jim podaří o svých dovednostech přesvědčit porotu a následně i diváky, mohou získat peněžní výhru a příležitost se předvést v Las Vegas.

Seriál Základka online

základka,prima,online,ke shlédnutí – Základku Sever čeká náročný boj o přežití. Pokud se učitelskému sboru nepodaří najít společnou řeč a nejpozději do pololetí radikálně nezlepší prestiž školy, čeká je zrušení. A to rozhodně ředitel Grepl nehodlá připustit.

Načítání trvalo 0.0670 sekund.