+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hledá se táta a máma

Klíčová slova: hledá se táta a máma,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2011

Popis: Partnera pro své ratolesti se rozhodli najít za přispění televizních kamer. Sledujte s námi osudy trojice osamělých rodičů za cestou za novou životní láskou. Zda se to někomu s trojice účastníků nakonec podaří můžete posoudit i online.

Web: hledasetataamama.neprepinej.cz/

Další související informace

Rande naslepo

rande naslepo,prima,online,ke shlédnutí – Možností na seznámení máme celou řadu, avšak jen jedna nabízí tolik zábavy jako přihlášení do rande naslepo. Moderátor a komik Miloš Knor soutěžící vůbec nešetří a rozhodně jim nehodlá dát nic zadarmo.

Moje místo online

moje místo,prima,online,ke shlédnutí – Sociální reality show moje místo přináší spoustu užitečným rad, pro osobní růst i absolvování pohovorů. Veškeré strasti si prožijeme s šesticí jedinců, pro něž kvůli jejich potížím bylo téměř nemožné se uplatnit na trhu práce.

Seriál obchoďák online

obchoďák,prima,online,ke shlédnutí – Obchodní centrum je místo, kde se prolínají osudy mnoha lidí. Svůj každodenní boj zde svádí i Vanda, ředitelka celého komplexu, její sestra Dáša, která si zde otevřela svůj butik a Simona, pro níž práce v obchoďáku znamená nový začátek.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.