+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hledáme Nové Tváře

Klíčová slova: modeling, galerie umění, akty,české,

E-mail: martin55555@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2012

Popis: Československá agentura, která hledá modelky,nové tváře,talentované děti a dospělé,kteří mají talent nebo hlas.Je zde nabídka brigád a castingů na modeling,amaterske filmy,rockové kapely,divadlo,české umění a nahé akty, ale žádné porno!Hledáme také modelky xxl na foto, svatební fotografy, ale i mladé muzikanty co mají štěstí protože je zde také seznamka.Fotopátračka na profilech probíhá prohlížením fotek talentů i podnikatelů a jejich následným kontaktem na spolupráci.

Web: www.novetvare.cz/

Další související informace

CSS Revue

CSS galerie – CSS galerie graficky atraktivních českých webů. Hodnocení webů, komentáře, možnost navrhnout graficky atraktivní český web. V tento okamžik přes 100 graficky atraktivních webů a další neustále přibývají.

Jitka Brendlová - photomodel

jitka, brendlova, foto, modeling, model, modelka – Profesionální fotomodelka žijící v Praze, ale k dispozici celosvětově, zejména pro glamour, bikiny, prádlo, portréty a art fotografii. Zkušenosti s organizací projektů - od vhodné fotolokace po obstarání celého pracovního týmu (Makeup- artists, stylisti, kadeřníci, asistenti).

Načítání trvalo 3.4699 sekund.