+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hledáme Nové Tváře

Klíčová slova: modeling, galerie umění, akty,české,

E-mail: martin55555@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2012

Popis: Československá agentura, která hledá modelky,nové tváře,talentované děti a dospělé,kteří mají talent nebo hlas.Je zde nabídka brigád a castingů na modeling,amaterske filmy,rockové kapely,divadlo,české umění a nahé akty, ale žádné porno!Hledáme také modelky xxl na foto, svatební fotografy, ale i mladé muzikanty co mají štěstí protože je zde také seznamka.Fotopátračka na profilech probíhá prohlížením fotek talentů i podnikatelů a jejich následným kontaktem na spolupráci.

Web: www.novetvare.cz/

Další související informace

Grupo Capoeira Praga

capoeira, bojové umění, sport, rituály caupery, – Grupo Capoeira Praga - brazilské bojové umění capoeira - kombinace bojových, tanečních a akrobatických prvků.Grupo Capoeira Praga je skupina bojovníků Capoeiry dvou českých škol pod vedením brazilských mistrů, která předvádí toto původní bojové umění veřejnosti formou vystoupení i výuky jeho základních prvků.

Roman Machek

fotografie, malíř, umění, odkaz, výstava, art – Osobní stránka zaměřená částečně na vlastní fotografickou tvorbu ale i na významné světové i časké fotografy nebo malíře. Z fotografů například členy agentury Magnum a VII nebo fotografy, kteří ovlivnily vývoj světové fotografie.

Profesionání fotograf

fotograf, modeling, reklama, ateliér – Profesionální fotografické služby, reklamní fotografie, reportáž, fotomodeling, book, atelier, praha, studio,grafika, reklama, prezentace, fototest, kalendář, svatby, dokument, divadlo, katalogy, architekturu. Registrace v modelingové agentuře.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.