+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodnocení lékařů

Klíčová slova: profesionalita lékařů, hodnocení lékařů, reference

E-mail: info@hodnocenilekaru.com

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Jak si najít a vybrat toho správného lékaře, který je profesionální, lidský a diskrétní? Kde zjistit reference na praktické lékaře, zubaře i gynekology?Jak si najít a vybrat toho správného lékaře, který je profesionální, lidský a diskrétní? Kde zjistit reference na praktické lékaře, zubaře i gynekology?

Web: hodnocenilekaru.com

Další související informace

HodnoceniHer.cz

recenze, češtiny, preview, obaly,cheaty, hodnoceni – HodnoceniHer.cz / RecenzeHer.cz Velký katalog her - informace k několika tisícům herních profilů. Pokud znáte oblíbený zahraniční server gamerankings, tohle je mu velmi podobné s tím rozdílem, že vše je ve vašem rodném jazyce. Kromě velkého počtu recenzí a preview z CZ/SK herních serverů a s pravidelným zaznamenáním hodnocení z nejčtenějších českých počítačových magazínu (LEVEL, SCORE) jsou zde odkazy na: Češtiny, Návody, Cheaty, Dema, Videa, Obaly, Wallpapery. U každé hry jsou přidány screenshoty bez vodoznaku, datum vydání, odkazy na homepage, výrobce, info o slevách, video ze hry atd.

Edituj.cz

tvorba www stránek, edituj, reference – Tvorba www stránek s možností editace obsahu pomocí redakčního systému. Vaše stránky vytvoříme s unikátním návrhem. Nabízíme kompletní řešení na míru přesně podle Vašich potřeb. VÍCE NEŽ 100 REFERENCÍ V OBORU!!!

Hodnocení škol on-line

hodnocení škol, hodnocení učitelů, oznámkovat – Jsi žák, student, absolvent nebo rodič? Nyní máš jedinečnou šanci využít obrácené role a oznámkovat nebo hodnotit svoji školu! Přidej snadno a rychle své hodnocení základní, střední nebo vysoké školy!

Načítání trvalo 0.0627 sekund.