+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodnocení škol on-line

Klíčová slova: hodnocení škol, hodnocení učitelů, oznámkovat

E-mail: info@hodnoceniucitelu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2010

Popis: Jsi žák, student, absolvent nebo rodič? Nyní máš jedinečnou šanci využít obrácené role a oznámkovat nebo hodnotit svoji školu! Přidej snadno a rychle své hodnocení základní, střední nebo vysoké školy!

Web: www.hodnoceniskol.cz

Další související informace

Recenze a hodnocení webu

hodnocení webů, recenze – Katalog webových recenzí. Nechte si ohodnotit Váš web - nechte si na něj napsat recenzi. Hodnocení vlastních i cizích webů - získejte kvalitní reklamu a zpětný odkaz zdarma.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Přehledný katalog škol v ČR

katalog škol, střední školy, katalog škol – Portál hledej-školu nabízí přehledný seznam škol. Nechybí mateřské školy, základní školy, střední školy a ani vysoké školy. Články o školách a školství, aktuality a vše kolem škol najdete na hledej-skolu.

Načítání trvalo 3.0713 sekund.