+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodnocení vín

Klíčová slova: hodnocení, degustace, víno, vinařství

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2011

Popis: Hodnocení a popis vín pro širokou veřejnost, za účelem výběru a srovnávání kvality vín. Možnost vkládání a popis vín do naší databáze pro registrované uživatele. Náš web tvoří sami uživatelé svými příspěvky.

Web: www.degustacevina.cz

Další související informace

TakSeUkaž.cz seznamka

ukažse,hodnocení,fotky,seznamka,blogy,forum, – TakSeUkaž.cz - rekordní komunita, hledej své známé, udělej si nové přátele mající stejné zájmy, takseukaz.cz nabízí hodnocení, fotky, seznamku, blogy, forum, komunity, videa a mnohem více pro vás zdarma

Trampolíny se sítí

trampolina, trampolína, trampoliny, trampolíny – Trampolíny s ochrannou sítí jsou dnes nejžádanějším druhem trampolíny. Při jejich výběru je důležité porovnat cenu a kvalitu. Poradíme na co vše je nutné se zaměřit pro zachování bezpečnosti vašich dětí i vás samotných.

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.