+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotely Nové Město na Moravě

Klíčová slova: nove mesto na morave, obec, jizni cechy, zdarske v

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Nové Město na Moravě představuje obec, která se rozkládá v jižní části pohoří Žďárské vrchy. Jedná se o historické město, k jehož založení došlo již v roce 1250 za přispění Bočka z Obřan. Podívejte se na hotely z této lokality.Nové Město na Moravě představuje obec, která se rozkládá v jižní části pohoří Žďárské vrchy. Jedná se o historické město, k jehož založení došlo již v roce 1250 za přispění Bočka z Obřan. Podívejte se na hotely z této lokality.

Web: www.ubytovani-novemesto.cz

Další související informace

Chata Svoboda na Ostravic

Chata Svoboda na Ostravici v Beskydech,chata – Chata Svoboda nabízí ubytování pro rekreační pobyty, dětské skupinové pobyty, ale i pro seniory se slevou v malebné obci Ostravice v Beskydech. Chata poskytuje ubytování pro 64 osob ve 21 pokojích se sprchou a WC s krásným výhledem do údolí Ostravice a na nově vybudovaný golfový areál. Areál chaty je malou oázou klidu s možnostmi aktivního odpočinku pro všechny.

Ski Shop & Půjčovna lyží

půjčovna nové město na moravě harusák lyže bazar – Půjčovna sjezdových lyží, běžeckých lyží, snowboardů, bot, helem a dalšího vybavení. Prodej nových i bazarových lyží, bot, snowboardů a doplňků. Seřízení a montáž vázání. Otevřeno každý den do 21:00! Nové Město na Moravě, pod nemocnicí, Žďárská 89.

Penzion Na Čertovce v Králíkách

Penzion Na Čertovce,ubytování v – Stylový penzion na Čertovce v Králíkách leží v nádherné kopcovité krajině a okolí je rájem běžkařů a lyžařů. Penzion je vybaven zařízenými pohodlnými pokoji s možností připojení k internetu a poskytuje veškerý komfort.Pro hosty je připraveno 16 lůžek a 3 přistýlky. Pokoje penzionu jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC a TV.Místní restaurace nabízí bohatý výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, zdravou výživu a speciality pro dětské hosty.Pro malé hosty je u penzionu vybudováno dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a prolézačkami. Penzion Na Čertovce se zapojil do projektu rodinných pasů, což znamená poskytování slev a dalších výhod rodinám s dětmi do osmnácti let věku.

Načítání trvalo 4.0223 sekund.