+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOTSMS.cz - SMS ceny

Klíčová slova: SMS, SMS ceny, SMS soutěže, SMS výhry

E-mail: info@hotsms.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2010

Popis: Nový soutěžní portál HOTSMS.cz Vám přináší exkluzivní možnost hrát o desítky výher za jedinou SMS. Můžete vyhrát například mobilní telefony, počítače, parfémy a další skvělé ceny.

Web: www.hotsms.cz

Další související informace

Poslat SMS bez peněz

sms zdarma, smsbezpenez, sms hned, poslat sms, sms – Práve pro vás je tu naše SMS brána zdarma.Posílejte sms zdarma na Vodafone, sms na O2 a t-mobile.Poslat SMS bez peněz hned přes naší sms bránu zdarma. Naše SMS brána posíla sms zdarma na Vodafone, sms na O2 a T-mobile.

SMS soutěž

sms, výhra, sms soutěž, sms výhra, soutěž – Vyhrajte v naší soutěži skvělé ceny již za jedinou SMS! Mobily, notebooky, televize, MP3 přehrávače, herní konzole a mnohem více v naší SMS soutěži OKSMS.cz. Vyberte si jakýkoliv produkt z naší široké nabídky a získejte ho již za cenu jedné SMS! Stačí poslat SMS na číslo uvedené u produktu a obratem se dozvíte, jestli jste vyhráli.

Ráj SMS

sms, sms zprávy, smsky, vtipné sms, zamilované sms – Vtipné a zamilované SMS zprávy. Rozsáhlá sbírka textů SMSek na různá témata, jako SMS na dobrou noc, na dobré ráno, z lásky, stýskací, operátorské, rozesílací, dvojsmysly, viry, urážky, smutné a další.

Načítání trvalo 3.1967 sekund.