+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hra Energy o 33,20 Euro

Klíčová slova: hra kde nerozhoduje šťastie ale Vaše vedomosti

E-mail: info@energy.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: Pre súťaživých aj možnosť otestovať si svoje znalosti o firme Energy v obľúbenej vedomostnej súťaži. Ďalej ponúka rozsiahlu sekciu horoskopov, vypracovanú priamo pre užívateľov prípravkov Energy, prináša okrem stručnej charakteristiky každého znamenia aj mesačný a denný astrokalendár.

Web: www2.energy.sk/sk/zabava/uvod.asp

Další související informace

Kopej.ic.cz

soutěž, internetová hra – Internetová s fotbalovým nádechem hra o skvělé ceny. Můžete snadno vyhrát například finančích odměny, účet na rapidshere, kredit na mobil. K výhře vám stačí jen šířit kdekoliv na intenetu soutěžní odkaz.

TORCH II

web,browser,fantasy,game,hra,torch,RPG,online hra – TORCH je fantasy online RPG hra pro internetové prohlížeče. Její předlohou je Dračí Doupě (dračák), který zde můžete s ostatními dobrodruhy zkusit. Velkolepé bitvy, magie, pletky gild, čarodějové, rituály, draci i jeskyně. To vše v jednom velkém epickém dobrodružství, které se stále rozvíjí a žije. Na výběr je několik ras a povolání. Můžete se účastnit výprav, stejně jako luštit hádanky a questy, nebo bojovat ve válkách a taženích. Poznejte spousty nových přátel díky MMORPG základu hry.

Bubble shooter

Bubble Shooter, Bubble Shooter hra, hra kuličky – Ve hře Bubble Shooter vystřeluješ barevné kuličky do herního pole a musíš pospojovat vždy alespoň 3 kuličky stejné barvy. Tímto způsobem se postupně vyčistí celé herní pole. Ale pozor. I když si tato hra získala velkou oblíbenost díky svému jednoduchému principu určite pěkně potrápáí tvoje mozkové závity.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.