+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hra Friends Maniac na Fac

Klíčová slova: Aplikace, aplikace zdarma, hra, hra zdarma

E-mail: katalogy@friendsmaniac.com

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2010

Popis: Tato hra – Friends Maniac je skvělou aplikací, kterou můžete hrát zadarmo na sociální síti Facebook. Hra Frineds Maniac prověří Vaše přátelství. Tento kvíz můžete hrát zadarmo a hlavně online. Díky hře Friends Maniac lépe poznáte všechny své přátele a ještě si užijete spoustu zábavy!

Web: www.friendsmaniac.com/

Další související informace

Sms zdarma

Sms zdarma, Vodafone sms zdarma – Naše sms brána vám umožňuje neomezené posílání sms zdarma. Sms na vodafone zdarma může obsahovat až 760 znaků. Sms na O2 zdarma může obsahovat až 60 znaků. Sms na T-Mobile zdarma může obsahovat až 160 znaků. Bránu 1000 Sms zdarma můžete využívat neomezeně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Posílejte sms bez jakýchkoliv poplatků a omezení. Zajišťujeme vám rychlost, pohodlí a bezplatnost bez ohledu na to kde jste a kdo jste. 1000 sms zdarma jednodušeji než kde jinde. Vodafone sms zdarma (dříve Oskar), 02 sms zdarma (dříve Eurotel), T-Mobile sms zdarma (dříve Paegas). Pro ještě rychlejší posílání sms si bránu 1000 sms zdarma přidejte do oblíbených. Nyní neváhejte a smskujte.

Sudoku

sudoku, sudoku online, hra sudoku, sudoku zdarma, – Hrajte sudoku online a zdarma. Na výběr máte až šest obtížností. Po každé hře si můžete stáhnout kdo sudoku řešil, jak mu to dlouho trvalo a jakou měl obtížnost. Dozvíte se více nejen o Sudoku a jeho pravidlech, procvičíte si hlavu i čísla. Sdílejte na internetu váš výsledek a čas za který jste sudoku vyřešili. Sudoku patří mezi nejpopulárnější hry v poslední době. Začněte ho hrát na nejlehčí úrovni a přejděte tréninkem na úrove pro skutečné experty. Pokud hrajete online, nemusíte mít strach že se spletete a budete čísla přepisovat. Hrajte sudoku online.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.