+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrací kostka

Klíčová slova: kostka, hraci kostka, clovece, clovece nezlob se

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Když se kostka zakutálí................................Pokud chcete hrát Člověče, nezlob se nebo jinou hru a nemůžete najít kosku, pak by se Vám mohla hodit tato stránka. Jednoduchá hrací kostka v PHP.

Web: www.kostka.g6.cz

Další související informace

Člověče napij se

Člověče napij se!, clovece, napij se, clovece nezl – Člověče napij se! je společenská hra pro dospělé vycházející z principu a základních pravidel kultovního Člověče nezlob se. Jak ovšem název (Člověče napij se!) napovídá, o umístění všech svých figurek do domečku zde rozhodně nepůjde v první řadě.

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Načítání trvalo 0.3079 sekund.