+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hračky Fiala

Klíčová slova: vystavování, autorské dřevěné hračky výroba

E-mail: ludek-fiala@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Tvorba autorských dřevěných hraček a jejich celoroční výstava společně s historickými šicími stroji. Dále se zabývám restaurování starožitností k čemuž mám licenci Luděk Fiala Lodhéřov u Jindřichova Hradce.

Web: www.hrackyfiala.cz

Další související informace

Dřevěné hračky Modroočko

dřevěné hračky puzzle odrážedla hry stavebnice – Specializovaný obchod na dřevěné hračky a hry, didaktické a motorické pomůcky, dřevěné stavebnice, dřevěné 3D puzzle, hlavolamy a moderní deskové hry. Zaměřujeme se na kvalitní dřevěnou hračku převážně tradičních českých výrobců.

Dětský BioShop

látkové pleny, plenky do vody, dřevěné hračky – Prodej zboží:přírodní bio produkty, látkové pleny, biooblečení, biobavlna, přírodní kosmetika, eko drogerie, šátek, nosítko na nošení, dřevěné hračky, potřeby pro těhotenství, porod, kojení, menstruaci.

Drepos s.r.o. - palety

výroba palet, jednorázové palety, exportní bedny, – Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety - nové i použité. Výkup palet. Nabízíme tepelné ošetření palet dle Ippc/Ispm15. Palivové a krbové dřevo, brikety.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.