+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hračky pro Žonglování

Klíčová slova: Žonglování, hračky, diabola, míčky

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Kvalitní a levné hračky pro žonglování vyrábí firma Juggledream. Firma zaplnila místo na trhu s hračkami na žonglování jako jsou diabola, hůlky, míčky, kuželky, poi, atd. Kvalitní a levné hračky pro žonglování vyrábí firma Juggledream. Firma zaplnila místo na trhu s hračkami na žonglování jako jsou diabola, hůlky, míčky, kuželky, poi, atd.

Web: www.juggledream.cz

Další související informace

Žonglérův slabikář

žonglování – Žonglérův slabikář je učebnice žonglování se spoustou barevných obrázků. Největší část je věnovaná míčkům. Dozvíš se také něco málo o kruzích, kuželech a chůdách. Kalendář žonglérských ackí, obrázky a videa žonglování.

Usb hračky, usb doplňky

usb hračky, usb doplňky, hračky, gadgets, dárky – Oživte si svůj počítač usb doplňky v podobě lampy, chameleona, usb hubu, usb ledničky a dalšími. Usb hračky, usb doplňky, hračky, gadgets, dárky. Oživte si svůj počítač usb doplňky v podobě lampy, chameleona, usb hubu, usb ledničky a dalšími. Usb hračky, usb doplňky, hračky, gadgets, dárky.

Panenky jako živé

panenky, jako živé, hračky – Panenky vypadající jako živé jsou nejen krásné, ale také účelné. Děti díky nim mohou rozvíjet jak svou fantazii, tak své sociální dovednosti. Panenky jsou vyráběny z příjemných materiálů a jsou opatřeny kvalitními oblečky a doplňky. Panenky jako živé vypadají jako skutečná miminka.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.