+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hračky pro Žonglování

Klíčová slova: Žonglování, hračky, diabola, míčky

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Kvalitní a levné hračky pro žonglování vyrábí firma Juggledream. Firma zaplnila místo na trhu s hračkami na žonglování jako jsou diabola, hůlky, míčky, kuželky, poi, atd. Kvalitní a levné hračky pro žonglování vyrábí firma Juggledream. Firma zaplnila místo na trhu s hračkami na žonglování jako jsou diabola, hůlky, míčky, kuželky, poi, atd.

Web: www.juggledream.cz

Další související informace

Usb hračky, usb doplňky

usb hračky, usb doplňky, hračky, gadgets, dárky – Oživte si svůj počítač usb doplňky v podobě lampy, chameleona, usb hubu, usb ledničky a dalšími. Usb hračky, usb doplňky, hračky, gadgets, dárky. Oživte si svůj počítač usb doplňky v podobě lampy, chameleona, usb hubu, usb ledničky a dalšími. Usb hračky, usb doplňky, hračky, gadgets, dárky.

Šlapací traktory

šlapací traktor, hračky, děti, Peg Pérego, Smoby – Šlapací traktor je hlavně pro kluky vozidlo snů a skvělá hračka, se kterou se dlouhé hodiny zabaví. Řízením šlapacího traktoru děti napodobují svět dospělých a hrají si s ním, ale mají také ctižádost šlapací traktor dobře zvládnout. Vyžaduje trochu cviku, než dokonale srostou s volantem. Šlapací traktor je hračka, která dětem vydrží delší dobu, uplatní se na zahradě či na dětském hřišti, a také doma, kde se na něm můžou převážet třeba plyšáci, stavebnice či další dětské hračky. Stránky Šlapací traktory stručně a přehledně informují o současné nabídce šlapacích traktorů, jejich hlavních typech, značkách a zkušenostech zákazníků. Upozorňují na co se při výběru šlapacího traktoru zaměřit a na co dávat pozor. Informují o současné nabídce vozítek pro menší i větší děti, o šlapacích traktorech s jednoduchými šlapkami i řetězovými převody. Obsahují také informace o přívěsech a pracovních mechanizmech a doplňcích pro šlapací traktory. A také o dalších dětských strojích se šlapacím pohonem - šlapacích nakladačích, bagrech, dumperech. Samozřejmě nechybí známé značky šlapacích dětských vozítek jako Peg Pérego, Smoby či Biemme, ale jsou tu i šlapací traktory méně známých výrobců.

Panenky Monster High

panenky, monster high, hračky – Hledáte ideální dárek pro svou dceru či vnučku? Panenky Monster High získaly na oblíbenosti u dívek po celém světě. A proč? Protože jsou stejně ztřeštěné jako ony a stále vyhledávají nová dobrodružství. Udělejte svým dětem radost panenkami Monster High.

Načítání trvalo 0.3037 sekund.