+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hračky pro Žonglování

Klíčová slova: Žonglování, hračky, diabola, míčky

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Kvalitní a levné hračky pro žonglování vyrábí firma Juggledream. Firma zaplnila místo na trhu s hračkami na žonglování jako jsou diabola, hůlky, míčky, kuželky, poi, atd. Kvalitní a levné hračky pro žonglování vyrábí firma Juggledream. Firma zaplnila místo na trhu s hračkami na žonglování jako jsou diabola, hůlky, míčky, kuželky, poi, atd.

Web: www.juggledream.cz

Další související informace

Levné dárky, gadgets

dárky, hračky, gadgets, plyšoví mikrobi – Dopřejte si krásné a přitom levné dárky, které určitě potěší každého. Plyšoví mikrobi, usb hračky do počítačů. Udělejte sobě, nebo svým přátelům radost. dárky, hračky, gadgets, plyšoví mikrobi.

Mašinka Tomáš

Mašinka Tomáš, hračky, děti, dárky, hry, knížky – Mašinka Tomáš je pohádková mašinka, kterou znají děti na celém světě. Bydlí s dalšími mašinkami na ostrově Sodor, společně pracují a zažívají různé příhody, a někdy i zlobí. Stránky dávají přehled o hračkách a dětském zboží s tématem Mašinka Tomáš. V České republice bychom snad těžko hledali dítě, které by neznalo mašinku Tomáše a jeho přátele. Původní příběhy o mašinkách vyprávěl a napsal reverend W.Awdry pro svého syna, který tehdy onemocněl spalničkami a před spaním bylo potřeba jej trochu rozptýlit. Jednotlivé epizody nebojácné a tak trochu drzé mašinky Tomáše se odehrávají na pohádkovém ostrově Sodor, kde i neživé věci při troše fantazie náhle ožívají. Mašinka Tomáš ale není na všechno to dobrodružství sama, má okolo sebe mnoho kamarádů pomocníků – vagónky James, Percy, Edward, Henry, Gordon…, kteří jsou jeho věrní parťáci. Mašinky Tomáš a jeho přátelé se nezaleknou žádné těžké práce. Pomáhají stavět letiště, rozváží náklady nebo zrovna právě odpočívají. Ale ani mašinky z ostrova Sodor se nevyhnou sporům, ty je však třeba rychle urovnat a hurá na nádraží plnit další úkoly. Mašinky Tomáš můžeme najít v kovové, dřevěné nebo plastové variantě, pro starší děti jsou určeny mašinky Tomáš na baterie, které jezdí samy a vydávají zvuky. Žádné nádraží by se neobešlo bez toho správného vybavení. Naprostou samozřejmostí jsou jednotlivé doplňky a příslušenství – jako koleje, vláčkodráhy, tunely, zvedací mosty, semafory a jiné. Podmanivá hudba a veselý vzhled jednotlivých vagónků a mašinek z řady Tomáše učarovala již mnoha dětem. Populární britský seriál na motivy knižní předlohy „O mašince Tomášovi a jeho přátelích“ mohou děti sledovat po celém světě již od roku 1984. A tak ukončete nástup, Mašinka Tomáš dává znamení k odjezdu do světa fantazie.

Panenky Pinypon

Panenky Pinypon, panenka, hračky, dárky, děti – Panenky Pinypon jsou malé panenky, se kterými se dá hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky se dají vyměňovat, a umí i měnit výraz ve tváři. A mají i své domečky a spoustu doplňků. Stránky dávají přehled o nabídce panenek Pinypon. Panenky Pinypon jsou velké 8 cm a každá vypadá jinak. Nasbírejte je všechny! Dostanete partu 12 kamarádek Pinypon, které jsou stejně velké, ale mají různou barvu vlásků a rozdílné účesy s jinými ozdobami. Jsou to parádnice, mají ve vlasech kytičky, mašličky nebo medvídka, každá něco jiného. Panenky jsou různě oblečené, mají šatičky, sukýnky nebo kalhoty různých barev. S panenkami Pinypon je velká legrace a dá se s nimi hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky jsou totiž oddělitelné, takže se dají vyměňovat, a tím začíná nekončící zábava. A navíc, stačí pootočit hlavičku a panenka Pinypon dostane jiný výraz ve tváři! Panenky Pinypon milují zvířátka a chovají spoustu domácích mazlíčků, pejsků a kočiček. A protože potřebují někde bydlet, mají domeček, a je to květinový domeček, protože panenky Pinypon se rády obklopují květinami. A protože také rády cestují, mají i svůj karavan a hotel s kolotočem pro mazlíčky. A domeček, hotel i karavan pro panenky Pinypon jsou vybavené nádherným vnitřním zařízením, dají se rozevřít, a také dobře uzavřít. A protože domeček i hotel mají pevné ucho na nošení, vznikne tím kufřík, kde mohou být panenky Pinypon i jejich zvířátka uklizené, mohou se přenášet a dá se s nimi snadno cestovat. Protože panenky Pinypon jsou malé, dobře se hodí na cesty a dá se s nimi hrát všude - v autě, ve vlaku i v letadle, doma, na zahradě i na mořské pláži. A hraní s panenkami Pinypon vydrží tak dlouho, jak dlouho vydrží nekonečná dětská fantazie.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.