+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrajte browser hry

Klíčová slova: online hry

E-mail: browser-onlinegames@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Browser hry, jsou jak již jejich název napovídá, hry, které se hrají v otevřeném oknu internetového prohlížeče – browseru. V dnešní době se jedná o velmi rozšířenou zábavu, především proto, že není třeba nic instalovat.

Web: browserhry.wordpress.com/

Další související informace

Webove-hry.cz

Online games, free games, zdarma hry, webove hry – Zábavné online hry pro každého, přehledně zařazené do těchto sekcí: bojové, brutální, erotické, internetové, logické, oddechovky, postřehové, skákačky, sportovní, srandičky, stolní, strategie, střílečky, závodní a hry pro 2 hráče. Denně přidáváme nové flash hry, kdo si hraje nezlobí.

Gameco Online hry zdarma

Online hry, Online hry zdarma, Gameco – Portál plný Online her zdarma. Katalog plný online her pro váš volný čas, je jasnou volbou pro volné chvíle. Web obsahuje převážně Flash hry, ale i nové hry typu Director, které představují novou tehnologii.

Hrani multiplayer her na internetu

online hry – Populární akční, strategické a rpg hry vždy obsahují multiplayerovou část. V poslední době se však stále více objevují i hry specializované především na multiplayer a takové je radost hrát proti někomu na internetu.

Načítání trvalo 0.0806 sekund.