+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrajte browser hry

Klíčová slova: online hry

E-mail: browser-onlinegames@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Browser hry, jsou jak již jejich název napovídá, hry, které se hrají v otevřeném oknu internetového prohlížeče – browseru. V dnešní době se jedná o velmi rozšířenou zábavu, především proto, že není třeba nic instalovat.

Web: browserhry.wordpress.com/

Další související informace

MixHer.cz

online hry mixher mix her flash onlajnovky freehry – Na Mixher.cz Vás čekají stovky her všech různých žánrů, které vám jistě zpříjemní dlouhé chvíle. Zahrát si můžete 3d hry, brutální, bojové, erotické, strategie, závodní, skákačky, stolní a spousta dalších.

Online auta hry

auta hry, online auta hry zdarma, zavody, super – Závodní auta hry a další hry s auty, najdeš na autahry.info, hry pravidelně aktualizujeme a přidáváme nové auta hry. Kdo má rád auta a závody, tak si zde určitě přijde na své. Hry jsou zdarma a online.

Friv Hry

friv hry, hry pre deti, detske hry, online hry – Webový portál s flashovými hrami zameraný pre deti a mládež. Hry pre deti sú rozdelené do kategórií ako sú Akčné, Dievčenské, Logické, Strategické, Športové, Závodné a podobne. Na stránke je možné hodnotiť hry a tiež pridávať k nim komentáre.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.