+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hrej.to - Online hry zdar

Klíčová slova: onlinehry, hry

E-mail: jorpa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2009

Popis: Nudíte se? Ponořte se do světa online her. Tisíce online her a videí zdarma přímo na Vašem prohlížeči.Nudíte se? Ponořte se do světa online her. Tisíce online her a videí zdarma přímo na Vašem prohlížeči.

Web: www.hrej.to

Další související informace

Monopoly

Monopoly, hra, spolecenska hra, spolecenske hry – Informace o společenské hře Monopoly. Monopoly je klasická společenská desková hra z třicátých let, kterou jistě není třeba sáhodlouze představovat. Hráči postupně kupují jednotlivé ulice a staví na nich svoje hotely.

Hry zdarma

webgames, onlinehry, hry, superhry, flashhry, hry – Online hry a Superhry od akčních až po erotické hry zdarma. CZ SK hráči her si přijdou na své. Online hry jsou zdarma, tak si zahraj minihry na Hryonline.sk Hry online rozděleny do kategorií: Akční, Brutální, Pro dívky, Erotické, Logické, Oddechové, Skákačky, Sportovní, Strategie, závodní. Všechny hry jsou zcela zdarma. Zahraj si. Hry můžete hodnotit nebo si je můžete přidávat do svých oblíbených her. Při každé hře je stručně popsané ovládání, aby každý hráč přesně věděl, co má dělat a nezatěžoval se tím, co se čím ovládá. Hráči se mohou mezi sebou i předjíždět v počtu odehraných her. Ti nejlepší budou zobrazený na hlavní stránce portálu.

Goodgame Empire

goodgame empire, goodgame, hry online, hry zdarma – Goodgame Empire je flashová hra od Goodgame Studios, ve které se staráš o svůj středověký hrad a bojuješ proti ostatním hráčům z celého světa. Je to tedy multiplayer hra, která se hraje přímo v prohlížeči, je zdarma a v češtině. Tato hra velice populární zejména díky skvělé hratelnosti a grafice. V roce 2012 obdržela ocenění za nejlepší online hru pro více hráčů.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.