+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hřiště a sety pro děti

Klíčová slova: zahradní hřiště, hřiště na zahradu, dětská hřiště,

E-mail: info@honzikuvhrad.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2013

Popis: Nabízíme hřiště pro děti na vaši zahradu. V nabídce máme jak kompletní sestavy, tak sady k montování hřišť z vlastního dřeva. K hřištím lze dokoupit další moduly a rozšířit je tak. Dále nabízíme dětské skluzavky, zahradní houpačky nebo pískoviště. Vaše děti se už nikdy nebudou na zahradě nudit.

Web: www.honzikuvhrad.cz

Další související informace

Dětská hřiště

dětská hřiště, houpačka, skluzavka, domeček, kolot – Dětská hřiště od základu až po celé sestavy zahrnující věžičky, houpací sestavy, prolézačky, domečky, skluzavky, mosty a spoustu dalšího pro dobrou zábavu Vašich dětí.

Pro školky

Bezpečná pryžová dlažba na dětská hřiště – Naší firmou je vyráběna bezpečná pryžová dlažba na dětská hřiště. Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a zdravotně nezávadné. Našim cílem je realizovat co nejvíce bezpečných dětských hřišť s využitím pryžové dlažby, a tím zajistit dětem větší bezpečí a snížit možnost rizika na minimum.

Dětské hřiště - Piccolino

dětské hřiště, dětská hřiště, skluzavky, houpačky – Naše společnost provozuje internetový obchod a specializovanou prodejnu s dětskými hřišti a vybavením dětské zahrady v Praze (mapa). Zde si můžete produkty prohlédnout, zakoupit a Vaše děti si je mohou vyzkoušet..

Načítání trvalo 0.0701 sekund.