+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hry pro mladé a staré

Klíčová slova: mladí, staří, hry, 1001, děti

E-mail: 1001hry.eu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2012

Popis: Herní web 1001hry.eu je tady pro holky i pro kluky. Nemusíce si kupovat drahé hry a zdlouhavě je nastavovat a instalovat. Stačí spustit naše stránky a máte o zábavu na dlouhé hodiny postaráno. Kdo si hraje nezlobí.

Web: www.1001hry.eu

Další související informace

Online superhry

1000 xhry, hry, online hry, flash hry, game, games – Server plný zábavy, více než 1000her online zdarma. Superhry zdarma, najdeš zde hry pro dívky i pro kluky. Vyzkoušej nové akční hry, střílečky, skákačky, arkády, nebo hry pro kluky i hry pro holky. Přijď si zahrát!

Hry pro dívky, hry zdarma

Hry pro dívky, hry, zdarma, 1001, her – Jsme herní portál pro dívky, které u nás můžou hrát své oblíbené online hry pro dívky úplně zdarma. Najdou u nás oblíkačky, hry na kadeřníctví, hry s koňmi, barbie a bratrz hry, hry s miminky a spoustu dalších her.

Skluzavky a klouzačky

skluzavka, klouzačka, hračky, hry, děti, zahrada – Skluzavka bezesporu patří na každé dětské hřiště a klouzání na skluzavce patří mezi oblíbené dětské hry na zahradě i na hřišti. Děti potřebují pohyb a dětská klouzačka bývá jedna z prvních velkých hraček, které se na zahradu pořizují. Dětské skluzavky se odlišují věkem dětí, pro které jsou určeny, i konstrukcí a materiálem. Některé lze i snadno skládat, přenášet a používat i doma v dětském pokoji. Někdy zase bývají vybaveny vodními tryskami, ke kterým se v parném létě může připojit zahradní hadice a vznikne tak vodní skluzavka. Na trhu jsou dětské skluzavky plastové i klouzačky s kovovou či dřevěnou konstrukcí, rovné, zvlněné i zakroucené. Nabídka dětských skluzavek na trhu je opravdu široká. Stránky Skluzavky a klouzačky stručně a přehledně informují o současné nabídce skluzavek, jejich typech, značkách a zkušenostech zákazníků. V přehledu nechybí známé značky Little Tikes, Smoby, Grand Soleil nebo Jungle Gym, ale jsou tam i skluzavky méně známých výrobců, od jednoduchých klouzaček až po velké kombinované sestavy pro dětská zahradní hřiště.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.