+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hry v prohlížeči

Klíčová slova: Browser hry

E-mail: browsershry@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2012

Popis: Máte mnoho volného času a nevíte, jak jej využít? Snažíte se najít na internetu nevšední hry, které lze hrát po internetu a není nutná složitá instalace? Zahrajte si browser hry pro více hráčů v prohlížeči zdarma.

Web: browser-hry-online.blogspot.com/

Další související informace

MMORLD

mmo hry – Na těchto stránkách vám budeme podávat informace ze všechny mmo her světa... Zdá se vám to jako sen neváhejte a podívejte se na www.mmorld.g6.cz a podpořte nás svou návštěvou.

najlepsiehry.sk

Najlepšie hry, Hry, Hry online, Nej hry, Hry zadar – Najlepsie hry nie sú len názvom herných stránok, ale zároveň symbolizujú aj ich obsah. Ak si chcete oddýchnuť, zabaviť sa alebo si poriadne zahrať, všetko môžete priamo na Najlepších hrách - online a zadarmo.

Goodgame Empire

goodgame empire, goodgame, hry online, hry zdarma – Goodgame Empire je flashová hra od Goodgame Studios, ve které se staráš o svůj středověký hrad a bojuješ proti ostatním hráčům z celého světa. Je to tedy multiplayer hra, která se hraje přímo v prohlížeči, je zdarma a v češtině. Tato hra velice populární zejména díky skvělé hratelnosti a grafice. V roce 2012 obdržela ocenění za nejlepší online hru pro více hráčů.

Načítání trvalo 1.6117 sekund.