+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hry v prohlížeči

Klíčová slova: Browser hry

E-mail: browsershry@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2012

Popis: Máte mnoho volného času a nevíte, jak jej využít? Snažíte se najít na internetu nevšední hry, které lze hrát po internetu a není nutná složitá instalace? Zahrajte si browser hry pro více hráčů v prohlížeči zdarma.

Web: browser-hry-online.blogspot.com/

Další související informace

Online strategické hry

strategické online hry – Strategické hry byly vždy klenoty mezi počítačovými hrami. Nutnost důsledně rozvážit následující tah a poté reagovat na protihráče, z nich činí oblíbené hry. Díky online strategickým hrám se jim můžete věnovat i na internetu.

Minihry

minihry, minihry cz, minihry zdarma, hry minihry – Zahraj si nové minihry na portále parmenka.cz, najdeš zde super minihry a turnaje v online hrách zdarma. Naše minihry jsou s popiskem ovládání a v češtině. Každá naše minihry uloží tvé dosažené skóre a tak se můžeš učastnit bojů o medaile v každé minihře. Turnajů, které běží každý den se můžeš účastnit po krátké jednoduché registraci. Výtězové turnajů v minihrách získávají super ceny a tak hrání her přináší další prvek zábavy. Nové minihry jsou pravidelně aktualizovány. Chat a další vychytavky to vše najdeš při hraní miniher na portále parmenka.cz

Goodgame Disco

goodgame disco, goodgame, hry, hry online – Online hra Goodgame Disco je novinkou od Goodgame Studios a je velkým dobrodružstvím pro každého, kdo chce z nenápadného podniku vybudovat nejznámější místo, kde se konají nejúspěšnější párty ve městě! Hraj v prohlížeči, zdarma a v češtině a ukaž, že máš vlohy pro vedení vlastního podniku.

Načítání trvalo 0.0883 sekund.