+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HTC Touch Diamond

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2008

Popis: Web o mobilních telefonech HTC, informace, rady, diskuze uživatelů. Zaměření na HTC Touch Diamond, HTC Touch Pro a HTC Touch HD. Připravujeme informace o THC Dream neboli T-Mobile G1. Neoficiální fun web mobilních telefonů značky HT.

Web: www.htc-touch.cz

Další související informace

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Minigolf Praha

Minigolf Praha, minigolf Eden, minigolf – Minigolf Praha: minigolfová terasa pro sportovní vyžití, firemní akce i relaxaci návštěvníků nákupního centra. Vyzkoušíte si minigolf jen tak ve volném čase nebo vyzvete své přátele? Minigolf je zajímavá jednoduchá hra, která vás rozptýlí pohodovou atmosférou.

Galerie malířů

malířství, ilustrace, obrazy, obrázky, grafika, – Galerie tvorby současných českých malířů a ilustrátorů. Možnost prezentace a prodeje prací bez nutnosti platit nějaké provize z prodeje. Pro návštěvníky možnost koupě obrazů po dohodě přímo od autora.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.