+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudba, videa, recenze

Klíčová slova: Hudba, Music, Hudební recenze

E-mail: regpr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Máte rádi hitparády, koncerty, recenze a jiné zajímavosti ze světa hudby? Hledáte informace, skladby, zpěváky, zpěvačky a kapely pohromadě? Seznamte se s novinkami mnoha hudebních žánrů.Přidejte recenze na nově vydaná alba.

Web: www.hudebniseznam.cz/

Další související informace

Singers.cz

hudba,interpreti,životopisy – Na této stránce naleznete vše o zpěvácích, zpěvačkách ale i hudebních skupinách. Těšit se můžete na životopisy, fotky, videoklipy ale i tapety na plochu s motivy interpretů. Pokud hledáte referát o nějakém interpretovi, Singers.cz je pro Vás tím pravým!

Underground Summit

Underground, summit, Týnec nad Sávou, music, hudba – Undergroundový summit proti globálnímu vyhlazování mozkových vrásek / Undrground Summit Against Global Brain Lifting. Hudební a umělecký festival konaný každoročně v Týnci nad Sázavou pod hlavičkou Občanského sdruižení ECCE.

DJ Giacomo - Praha

DJ,svatba,oslava,večírek,hudba,karaoke,disko,disco – Právě jste našli DJ na svou svatbu, soukromou nebo firemní akci, diskotéku, zajistím i karaoke show, zabývám se také moderováním a ozvučením různých akcí. Mám dlouholeté zkušenosti s hraním na svatbách či oslavách a velmi široký repertoár. Zakládám si na profesionálním a vstřícném jednání se svými klienty, kteří se potom rádi vracejí. Jsem z Prahy, ale přijedu kamkoli, v Praze a okolí neúčtuji dopravu. Hovořím i anglicky.

Načítání trvalo 0.3350 sekund.