+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudba na svatbu kapela52V

Klíčová slova: Živá hudba na svatbu, kapela na zábavu, večírek

E-mail: milan@mmtop.info

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2013

Popis: Kapela pro svatbu, večírek, firemní akce, bál, oslavu, maturitní ples, Silvestr, svatební kapela, taneční kapela, hudební skupina, plesová kapela. Pořádáte ples, chystáte svatbu? Neváhejte a kontaktujte naši kapelu 52V.

Web: www.52v.cz

Další související informace

DJ Velek

DJ na vaši svatbu, karaoke, svatba – Zajišťuji tyto služby: hudba na vaši svatbu, DJ, karaoke, zvuk, světelné efekty na svatbu, firemní večírek, maturitní ples, nebo jinou oslavu.Pokud hledáte hudbu na vaši oslavu, svatbu, nebo firemní večírek, obraťte se na mne.

DJ na svatbu, svatebni DJ

DJ na svatbu, svatební DJ, ozvučení svatby, – Reprodukovaná - pouštěná muzika od 70.let po současnost, pro svatby vč.dechovky.Na Vaše akce jako DJ na svatbu ( svatební DJ ), DJ pro firemní večírky, ale také pro plesy maturitní nebo reprezentační.

Stardust band - jazzband,

svatební hudba, hudba na svatbu, živá hudba, jazz – Stardust band je jazzová kapela, která byla založena roku 2011. Hrajeme na narozeninových oslavách, firemních večírcích, na svatbách či vernisážích. K našemu repertoáru patří jazzové standarty, ale i třeba české písničky ze šedesátých let.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.