+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudba na svatbu kapela52V

Klíčová slova: Živá hudba na svatbu, kapela na zábavu, večírek

E-mail: milan@mmtop.info

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2013

Popis: Kapela pro svatbu, večírek, firemní akce, bál, oslavu, maturitní ples, Silvestr, svatební kapela, taneční kapela, hudební skupina, plesová kapela. Pořádáte ples, chystáte svatbu? Neváhejte a kontaktujte naši kapelu 52V.

Web: www.52v.cz

Další související informace

Pronájem limuzín

Pronájem limuzín, auto na svatbu, luxusní auta. – Internetové stránky věnované pronájmu limuzín. Služby, které Vám nabízíme, můžete využít pro Vaši svatbu, rodinnou oslavu, firemní akci popřípadě jakoukoliv jinou příležitost , kde Vás naše limuzíny budou reprezentovat. V případě, že chcete někoho překvapit nebo věnovat netradiční dárek, jsou naše limuzíny tou nejlepší volbou.

živá hudba cca band

živá hudba, živá hudba na svatbu – kapela cca band - živá hudba na svatbu, jako zábavová kapela či jiná hudební produkce, živá hudba pro jakoukoli příležitost, na narozeninovou oslavu, živá hudba pro Váš soukromý i firemní večírek atd.

Živá hudba - Lhotákovi

hudba na svatbu – Hudební Duo Lhotákovi se zabývá především živou hudbou na svatbu. Dalšími vystoupeními může být hudba na ples, narozeniny a živá hudba pro další příležitosti. Duo Lhotákovi má za sebou mnoho zkušeností z působení v Česku i v zahraničí. V minulých 20 letech jsme profesionálně vystupovali ve Finsku, Rakousku, Německu atd.

Načítání trvalo 3.5590 sekund.