+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudba na svatbu kapela52V

Klíčová slova: Živá hudba na svatbu, kapela na zábavu, večírek

E-mail: milan@mmtop.info

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2013

Popis: Kapela pro svatbu, večírek, firemní akce, bál, oslavu, maturitní ples, Silvestr, svatební kapela, taneční kapela, hudební skupina, plesová kapela. Pořádáte ples, chystáte svatbu? Neváhejte a kontaktujte naši kapelu 52V.

Web: www.52v.cz

Další související informace

Pronájem limuzín

Pronájem limuzín, auto na svatbu, luxusní auta. – Internetové stránky věnované pronájmu limuzín. Služby, které Vám nabízíme, můžete využít pro Vaši svatbu, rodinnou oslavu, firemní akci popřípadě jakoukoliv jinou příležitost , kde Vás naše limuzíny budou reprezentovat. V případě, že chcete někoho překvapit nebo věnovat netradiční dárek, jsou naše limuzíny tou nejlepší volbou.

živá hudba cca band

živá hudba, živá hudba na svatbu – kapela cca band - živá hudba na svatbu, jako zábavová kapela či jiná hudební produkce, živá hudba pro jakoukoli příležitost, na narozeninovou oslavu, živá hudba pro Váš soukromý i firemní večírek atd.

Společenské šaty

plesové šaty, společenské šaty, na večírek – Chcete zazářit na večírku, plese, svatbě, rodinné oslavě? Zkuste to v našich šatech! Nabízíme dlouhé i krátké plesové, večerní, společenské šaty, koktejlky, večerní róby různých střihů a ve všech velikostech, i v nadměrných! A za dobré ceny!

Načítání trvalo 0.0564 sekund.