+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební kavárna Café Via

Klíčová slova: kavárna, dětský koutek, hudební, hudebniny, noty,

E-mail: cafevm@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2010

Popis: Najdete nás v bývalém barokním kostele sv. Máří Magdaleny na Malé Straně, v sídle ČESKÉHO MUZEA HUDBY. Návštěvníkům nabízíme nekuřácké prostředí s vynikající kvalitní kávou, velkou nabídku nápojů, sladké i slané občerstvení za příznivou cenu. Součástí kavárny je obchod s hudebninami, hudebními suvenýry, velký výběr not a speciální rozsáhlá nabídka klasických LP desek. Kavárna je určena široké veřejnosti. V létě otevřená venkovní zahrádka. Děti si můžou přijít pohrát do velkého dětského koutku plného krásných hraček. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Web: cafeviamusica.cz/

Další související informace

AR DEKOR, skříně, vestavěné skříně, dětský nábytek

Vestavěné skříně, skříně, vestavné skříně, dětský – Dodáváme vestavné skříně na míru a nábytek na míru. Zajišťujeme návrhy i montáž. Nabízíme vestavné skříně pro obývací prostory, kuchyně, dětské pokoje, ložnice. Dětský nábytek, věšákové a obývací stěny, psací stoly, noční stolky, postele, šatny.

Alivion s.r.o. - psycholo

psycholog, psychologie praha, dětský psycholog – Alivio - psychologické a fyzioterapeutické služby pro dospělé i děti. V příjemném prostředí poskytujeme psycholog. poradenství, psychoterapii a fyzioterapii. Zaměřujeme se i na problematiku neplodnosti, firemní problematiku, coaching.

Brumbambule

hřiště Praha 9, hernička, dětský koutek, hernička – Dětské hřiště pod střechou Brumbambule Praha 9 nabízí vyžití dětem do 15 let. Hernička s občerstvením, dětské atrakce, dětský koutek, kroužky, oslavy a mnoho zábavy. Hřiště má mnoho skvělých atrakcí, na kterých se děti dlouho zabaví. Především je to velká prolézací zóna, která má 3 patra (600m2). Dále je tu malé fotbalové hřiště, trampolína, oblíbený bazének s plastovými kuličkami a sedm skluzavek (děti 3-15 let).

Načítání trvalo 1.0544 sekund.