+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební nástroje

Klíčová slova: Hudební nástroje

E-mail: taborska.blanka@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Pokud potřebujete nový hudební nástroj, máme pro vás řešení! Podívejte se k nám a vyberte si ten nástroj, po kterém tak toužíte. Skvělé hudební nástroje jen u nás. Pokud potřebujete nový hudební nástroj, máme pro vás řešení! Podívejte se k nám a vyberte si ten nástroj, po kterém tak toužíte. Skvělé hudební nástroje jen u nás.

Web: dudassound.cz

Další související informace

Hudební soutěž

hudební soutěž, hudební soutěže, hudba, soutěže – Balbínova poetická písnička je československou hudební autorskou soutěží určenou především pro mediálně neznámé, začínající a udergroundové umělce, vytvořenou za účelem poskytnutí prostoru hudebním uskupením a jedincům, jimž není na hudebním poli poskytován prostor, který si zaslouží.

České Doteky Hudby

Hudební festivaly, hudební agentura – Naším hlavním posláním je zpřístupnění a zprostředkování uměleckých hodnot hudební kultury veřejnosti. Pořádáním hudebních festivalů a kulturních akcí chceme tuto službu nabídnout co nejširšímu okruhu zájemců a posluchačů. Pravidelně pořádáme hudební festivaly České doteky Hudby a Dvořákův festival.

Top hudba ve žhavém Yes C

Hudební klub Praha, Techno Praha, Electro Praha – Metropolitní klub v samém srdci Prahy s hudbou té nejvyšší kvality, to je Yes Club Prague. Prostor až pro 400 skvěle se bavících návštěvníků, to je perfektní místo pro nezapomenutelnou zábavu v rytmu elektronické hudby.

Načítání trvalo 0.0837 sekund.