+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební produkce

Klíčová slova: svatba,narozeniny,ples,taneční zábava,letní noc

E-mail: alexandr.milos@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2013

Popis: Hudební produkce - Miloš Alexadr - sólový zpěv: plesy, taneční zábavy, letní noci, svatby, narozeniny, firemní akce, soukromé akce, ozvučení kulturních akcí, hudební aranžmá. Hudba od sedmdesátých let až po současnost, česká a zahraniční, k tanci a poslechu.

Web: www.milosalexandr.xf.cz/

Další související informace

XBox360hry.cz - vše o XBo

xbox 360, xbox360, xbox 360 hry, xbox 360 konzole, – XBox360.cz -Informace a články o XBox 360 konzoli,XBox 360 hry,XBox 360 herní doplňky,XBox 360 ovladače.Diskuze a recenze XBox 360,rady,otázky a odpovědi na XBox 360.Tipy kde koupit XBox 360.Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Rauty a svatby

Rauty,svatby,akce,oslavy,bankety,večírky,Svatba, – Nabízíme Vám kompletní cateringové služby na klíč na hradě, skanzenu nebo v zahradách v Červeném Újezdu na okrese Praha - západ. Rádi pro Vás připravíme recepce, rauty, svatby a jiné dle Vašich představ.

Načítání trvalo 0.3719 sekund.