+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební produkce

Klíčová slova: svatba,narozeniny,ples,taneční zábava,letní noc

E-mail: alexandr.milos@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2013

Popis: Hudební produkce - Miloš Alexadr - sólový zpěv: plesy, taneční zábavy, letní noci, svatby, narozeniny, firemní akce, soukromé akce, ozvučení kulturních akcí, hudební aranžmá. Hudba od sedmdesátých let až po současnost, česká a zahraniční, k tanci a poslechu.

Web: www.milosalexandr.xf.cz/

Další související informace

Dlouhej flám

svatba, maturitni, ples, hudebni, produkce, kapela – Kapela a duo - živé hudební produkce a ozvučení pro velké i malé společenské akce, český i zahraniční repertoár, světla a zvuk, plesy, taneční zábavy, maturitní plesy, svatby, oslavy, firemní večírky a prezentace apod.

Playstation2konzole.cz -

ps2, playstation 2, sony playstation 2, sony ps2, – Playstation2konzole.cz - Informace a články o Sony Playstation 2 konzoli, PS2 hry, PS2 ovladače. Diskuze a recenze Playstation 2, rady, otázky a tipy kde koupit Sony PS2 - Playstation 2. Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

Rauty a svatby

Rauty,svatby,akce,oslavy,bankety,večírky,Svatba, – Nabízíme Vám kompletní cateringové služby na klíč na hradě, skanzenu nebo v zahradách v Červeném Újezdu na okrese Praha - západ. Rádi pro Vás připravíme recepce, rauty, svatby a jiné dle Vašich představ.

Načítání trvalo 0.2646 sekund.