+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební skupina Spektra

Klíčová slova: svatba,ples,hudba,svatbu,karaoke,kapela, skupina

E-mail: spektra.x@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2011

Popis: Ostravská hudební skupina SPEKTRA zajišťuje živou hudbu na plesy, svatby, večírky, narozeniny, karnevaly apod. Hrají veškerý český i zahraniční repertoár a spousty žánrů jako rock, pop, country, disco a další od 70. let až po současné hity. Špičková profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí.

Web: www.skupinaspektra.cz

Další související informace

Poslouchej Rádio online!

hudba, rádio, zábava – Poslouchej internetová rádia a FM rádia přenášená na internet online a čti hudební novinky, recenze, rozhovory či hledej v databázi interpretů. Poslouchej internetová rádia a FM rádia přenášená na internet online.

DJ Giacomo - Praha

DJ,svatba,oslava,večírek,hudba,karaoke,disko,disco – Právě jste našli DJ na svou svatbu, soukromou nebo firemní akci, diskotéku, zajistím i karaoke show, zabývám se také moderováním a ozvučením různých akcí. Mám dlouholeté zkušenosti s hraním na svatbách či oslavách a velmi široký repertoár. Zakládám si na profesionálním a vstřícném jednání se svými klienty, kteří se potom rádi vracejí. Jsem z Prahy, ale přijedu kamkoli, v Praze a okolí neúčtuji dopravu. Hovořím i anglicky.

Hudební produkce

svatba,narozeniny,ples,taneční zábava,letní noc – Hudební produkce - Miloš Alexadr - sólový zpěv: plesy, taneční zábavy, letní noci, svatby, narozeniny, firemní akce, soukromé akce, ozvučení kulturních akcí, hudební aranžmá. Hudba od sedmdesátých let až po současnost, česká a zahraniční, k tanci a poslechu.

Načítání trvalo 0.0515 sekund.