+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební soutěž

Klíčová slova: hudební soutěž, hudební soutěže, hudba, soutěže

E-mail: katalogykatalogy@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2009

Popis: Balbínova poetická písnička je československou hudební autorskou soutěží určenou především pro mediálně neznámé, začínající a udergroundové umělce, vytvořenou za účelem poskytnutí prostoru hudebním uskupením a jedincům, jimž není na hudebním poli poskytován prostor, který si zaslouží.

Web: www.poetickapisnicka.cz/

Další související informace

Obchodní dům CMI plaza

cmi plaza hudební nástroje obchodní dům kladská – Obchodní dům CMI plaza nabízí široký sortiment hudebních nástrojů od více jak 100 výrobců z celého světa. Největší zastoupení mají hudební nástroje od firem Yamaha a Ashton. Obchodní dům nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si hudební nástroje za odborné asistence prodejních specialistů.

X soutěže cz

souteze, zajimave souteze – X soutěže cz - internetové stránky s možností hrát zcela zdarma o zajímavé ceny! Zůčastněte se zdarma zajímavých soutěží a hrajte o spousty cen.x Soutěže cz je webová stránka nabízející možnost vyhrát v pravidelně pořádaných soutěžích jednu z lákavých výher a to ZCELA ZDARMA bez nutnosti cokoliv zakoupit, nebo investovat jakékoliv vaše peníze do zakoupení lístků či kuponů do soutěže. Našich soutěží se mohou zůčastnit všichni návštěvníci našeho webu starší osmnácti let.

Zpívejte.cz - texty písní

texty písní, texty, hudební skupiny, videoklipy – Zpivejte.cz - server o písničkách. Obsahuje spoustu textů písní, hudební skupiny a dokonce i videoklipy k nim. Nejlepší ze všech serverů s texty písní. Texty písní jsou řazeny dle hudebních skupin, podle abecedy a je možné v nich jednoduše vyhledávat.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.