+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební soutěž

Klíčová slova: hudební soutěž, hudební soutěže, hudba, soutěže

E-mail: katalogykatalogy@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2009

Popis: Balbínova poetická písnička je československou hudební autorskou soutěží určenou především pro mediálně neznámé, začínající a udergroundové umělce, vytvořenou za účelem poskytnutí prostoru hudebním uskupením a jedincům, jimž není na hudebním poli poskytován prostor, který si zaslouží.

Web: www.poetickapisnicka.cz/

Další související informace

Soutěž s Dermacol Enja

soutěž, soutěže, soutěže na internetu, kosmetika, – Soutěžte s kosmetikou Dermacol Enja. Staňte sa Enja Woman a vyhrajte 100.000 Kč! Soutěžte s kosmetikou Dermacol Enja. Staňte sa Enja Woman a vyhrajte 100.000 Kč! Soutěžte s kosmetikou Dermacol Enja. Staňte sa Enja Woman a vyhrajte 100.000 Kč!

Hudební Blog

hudební blog, youtube, písničky, koncerty – Nejlepší písničky, koncerty a záznamy, kterou jsou k nalezení na YouTube. Vše včetně informací a případných překladů nejdůležitějších částí. Nehledej co poslouchat, podívejte se co je nejoblíbenější a nejsledovanější. Nejlepší písničky, koncerty a záznamy, kterou jsou k nalezení na YouTube. Vše včetně informací a případných překladů nejdůležitějších částí. Nehledej co poslouchat, podívejte se co je nejoblíbenější a nejsledovanější.

agentura SENIORKA

výlety pro seniory, hudba, tanec, kultura, hudební – Naše agentura Seniorka pořádá jednodenní výlety pro pro aktivní seniory starší 60ti let, kteří se zajímají o české památky a jsou rádi ve společnosti. Máte chuť poznat nové přátele, podívat se na místa, která neznáte nebo kam byste se rádi vrátili a užili si krásný den s kulturní akcí se živou hudbou k tanci a poslechu? Zájemce z řad seniorů zveme skutečně na pěkný výlet.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.