+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební teorie

Klíčová slova: Hudba teorie stupnice intervaly názvosloví akordy

E-mail: panstratosh@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: Rady pro začátečníkdy, kteří nemají žádné zkušenosti s hudební teorií a chtěli by se o ní něco dozvědět. Tvorba stupnic, akordů, intervalů a hudební názvosloví. Kvintakordy a jejich obraty. Septakody. Tvorba durových a mollových stupnic.

Web: www.zakladyhudebniteorie.ic.cz

Další související informace

ŽIVÁ HUDBA - Nová tchýně

živá hudba , kapela svatební , taneční tanec ples – Živá hudba pro svatby plesy a taneční zábavy. Hrajeme pop rock disco evergreeny a swing. Disponujeme vlastní aparaturou a efektovým osvětlením. Hrajeme na profesionální úrovni ve složení 3-5 hudebníků včetně 2 zpěvaček. Ukázky a aktuální termíny jsou na našem webu.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, kalkulačka, – Uzavřete on-line pojištění havarijní vozidel levněji a z pohodlí domova. Získáte kalkulace a srovnání jednotlivých typů havarijního pojištění. Kalkulačka provede porovnání a vy obdržíte levnější sazbu pro vaše vozidlo během několika minut.

Jak dělat reklamu, která

Reklama, propagace, marketing, prodej konkurenční – Praktické tipy, jak pomocí reklamy přivést do vaší firmy nové zákazníky a zvýšit jejich zájem o vaši nabídku. Praktický návod, články a zkušenosti z praxe. Praktické tipy, jak pomocí reklamy přivést do vaší firmy nové zákazníky a zvýšit jejich zájem o vaši nabídku. Praktický návod, články a zkušenosti z praxe.

Načítání trvalo 3.4424 sekund.