+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební teorie

Klíčová slova: Hudba teorie stupnice intervaly názvosloví akordy

E-mail: panstratosh@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: Rady pro začátečníkdy, kteří nemají žádné zkušenosti s hudební teorií a chtěli by se o ní něco dozvědět. Tvorba stupnic, akordů, intervalů a hudební názvosloví. Kvintakordy a jejich obraty. Septakody. Tvorba durových a mollových stupnic.

Web: www.zakladyhudebniteorie.ic.cz

Další související informace

Ourphorum.com

forum hudba filmy hry – Diskusia o PC, hudbe, nových filmoch, počítačových hrách a mobiloch. Viac ako 11000 užívateľov a 20000 príspevkov. Všetko prehľadne roztriedené do niekoľkých kategórií, bez akejkoľvek otravnej reklamy.

Lázně III v Karlových Varech

Lázně III,ubytování v Karlových – Hotel Lázně III se nachází v Karlových Varech a je druhým nejstarší m lázeňským domem ve městě.Hotel Lázně III nabízí ubytování o celkové kapacitě 68 lůžek ve 32 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Do prostornějších pokojů lze přidat přistýlku. Všechny pokoje hotelu Lázně III jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, telefonem s přímou volbou, televizí a ledničkou. Přístup do hotelové části je zajištěn jak centrálním schodištěm, tak i osobním výtahem.Hotel nabízí stravování, které je zajištěno v restauraci a nabízí studenou, teplou a minutkovou kuchyni.Hotel Lázně III v Karlových Varech poskytuje přímo v budově mnoho spa/wellness programů.

Penzion a Restaurace Šimanda v Praze

Penzion a Restaurace Šimanda,ubytování v – Náš penzion se nachází v klidné části Prahy 9, Kyje,Penzion Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu, na každém pokoji vlastní sociální zařízení, včetně Wi-Fi a TV. U většiny pokojů balkon s výhledem na Kyjský rybník.Restaurace s širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu.Parkoviště vlastní v místě.Levné ubytování v Penzionu Šimanda je ideálním poměrem ceny a kvality poskytovaného ubytování vč. služeb.

Načítání trvalo 4.2305 sekund.