+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební tipy

Klíčová slova: Hudba, hudební, tipy, videoklipy

E-mail: stepan.kaiser007@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Žádné recenze, žádné vyjadřování se k něčemu, jen seznam kapel, který mě baví a třeba by mohly bavit i Vás. Žádné recenze, žádné vyjadřování se k něčemu, jen seznam kapel, který mě baví a třeba by mohly bavit i Vás.

Web: musicstevo.blogspot.com/

Další související informace

Poslouchej Rádio online!

hudba, rádio, zábava – Poslouchej internetová rádia a FM rádia přenášená na internet online a čti hudební novinky, recenze, rozhovory či hledej v databázi interpretů. Poslouchej internetová rádia a FM rádia přenášená na internet online.

Hudba, videa, recenze

Hudba, Music, Hudební recenze – Máte rádi hitparády, koncerty, recenze a jiné zajímavosti ze světa hudby? Hledáte informace, skladby, zpěváky, zpěvačky a kapely pohromadě? Seznamte se s novinkami mnoha hudebních žánrů.Přidejte recenze na nově vydaná alba.

Hudební skupina Velvet

hudba, hudební, skupina, živá, svatba, Velvet – Hrajeme k tanci i poslechu pro každou příležitost. Náš repertoár zahrnuje pop, rock, evergreeny, disco, plesové skladby od českých i zahraničních interpretů. Máme dlouhodobé zkušenosti s vystupováním na soukromých i veřejných akcích v rámci ČR i zahraničí (Rakousko, Německo). Vlastníme kvalitní, výkonnou hudební aparaturu a osvětlení.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.