+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

huongames

Klíčová slova: heroes of newerth,League of Legends,herní portál,

E-mail: katalogy@huongames.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2011

Popis: HuOnGames je nově rozvíjející se herní portál, který nabízí hraní online her přes internet. League of Legends, Counter Strike 1.6, heroes of newerth aj. pořádáme ligu her (1on1,2on2,3on3,5on5) dále pořádáme turnaje, Lanky a další aktivity

Web: huongames.cz

Další související informace

Kurzy českého jazyka

Courses of Czech language,kurzy českého jazyka – Kurzy českého jazyka pro cizince. Courses of Czech Prague offer an easy and fast way to understand and use the language both for personal and business purposes. Try courses of Czech Prague. Kurzy českého jazyka můžou být užitečné pro obchodování s českými firmami, ale také při návštěvě České republiky.

Call of Duty 3

Call of Duty, Cod, Call of Duty 3, Call of Duty Bl – Call of Duty predstavuje jednu z najpopulárnejších herných sérií. V súčasnosti už počet dielu prekročil jednu desiatku. Naše webovky sú určené pre fanúšikov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o tejto hre.

Rocksite.cz Rock a Metal

rock, metal, masters of rock, of rock, metalove – Rock a Metal to je naše srdce. Portál pro všechny příznivce rockové a metalové hudby. Dozvíte se o koncertech a akcích jako je například Masters of rock. Objevíte nové rockové a metalové kapely. Dozvíte se detaily o osobnostech rocku a metalu. Zapojte se do portálu a sledujte novinky z Metalu, Rocku a dalších ostrých hudebních stylů.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.