+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HyperSoutěže.cz

Klíčová slova: soutěže, hry, zábava, ceny, soutěž

E-mail: reklama@hyperinzerce.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2009

Popis: Hypersoutěže je portál, zaměřený na internetové soutěže o ceny. Slouží nejen jako katalog soutěží, které běží na různých stránkách, ale i přímo zde se můžete zúčastnit soutěží a vyhrát. Na našem webu tedy najdete jednak soutěže, které pro Vás připravujeme přímo my ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, a jednak odkazy na soutěže, které jsou pořádány jinde a jejich zadavatelé je u nás zveřejňují a propagují.

Web: www.hypersouteze.cz

Další související informace

Freebee - Sykyho výběr

Zábava, fun, hry, akční, zábava, girl, boy top – Sykyho výběr flash online her. Přijďte si zahrát a ochutnejte přímo ve vašem prohlížeči... To vše zcela zdarma. Každý pořádný pařan si přijde na své. Nudíte se? Potřebujete se odreagovat? Neváhejte a vyberte si krátkou hru, kterou si zpříjemníte tuto chvíli.

Soutěže na internetu

soutěže, ceny, internet, soutěže na internetu – Hledáš zajímavé soutěže o ceny na internetu? Jsi soutěživý typ a chceš vyhrát parádní cenu za jedinou SMS? Soutěže FajnVýhra.cz ti umožní vyhrát skvělý iPhone 4 či MacBook a mnoho dalších zajímavých cen!

HTC Desire HD

recenze, hry, tapety – Webové stránky věnované mobilnímu telefonu s označením HTC Desire HD. Obsahem tohoto webu jsou zajímavé články, informace a diskusní fórum. Najdete tu také tapety, hry, videa a doporučené příslušenství k telefonu.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.