+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iMail.cz

Klíčová slova: Elektronická pošta, zkráceně e-mai, je způsob odes

E-mail: DaveKats@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2008

Popis: Elektronická pošta, zkráceně e-mai, je způsob odesílání, doručování a přijímání zpráv přes elektronické komunikační systémy. Elektronická pošta, zkráceně e-mai, je způsob odesílání, doručování a přijímání zpráv přes elektronické komunikační systémy.

Web: www.imail.cz

Další související informace

Elektronická cigareta

elektronická cigareta – Elektronická cigareta RoyalSmokers - Omezte kouření na jednu ročně... Internetový obchod Royal-smokers.cz Vám nabízí elektronickou podobu cigaret, doutníků a dýmek včetně doplňkového sortimentu špičkové kvality. Elektronická cigareta RoyalSmokers je patentovaný výrobek certifikovaný renomovanými zkušebními institucemi, který vznikl na základě snahy čínské vlády snížit náklady na léčbu chorob spojeným s kouřením. Díky unikátní patentované technologii byl vyvinut nový způsob kouření s výrazným omezením negativních účinků na zdraví kuřáků a lidí v jejich okolí. Elektronická cigareta RoyalSmokers funguje na principu odpařování čistého nikotinu. Nejedná se o spalování tabáku, takže Vám tento inhalátor v podobě klasické cigarety, doutníku nebo dýmky umožňuje vyhnout se vdechování oxidu uhelnatého, methanu, kyanidu sodného, fenolu, dehtu a dalších více než tři tisíce karcinogenních, či jinak škodlivých látek. Výsledným efektem je napodobenina cigaretového dýmu na bázi vodní páry. Dlouhá životnost a výměnné náplně elektronické cigarety RoyalSmokers Vám také ušetří nemalé finanční prostředky. K dispozici jsou náplně s různou intenzitou nikotinu včetně několika desítek příchutí (mentol, vanilka, čokoláda, jablko, atd.) Díky exkluzivnímu balení je elektronická cigareta i vhodným dárkem pro Vaše přátele kuřáky. Samozřejmě, že normální je nekouřit. Pokud se však nemůžete závislosti na nikotinu momentálně vzdát, dopřávejte si ohleduplně ke zdraví svému i Vašich blízkých.

Vybíráme dekorace a doplň

Magazín doplňky a dekorace je určen pro všechny – Magazín doplňky a dekorace je určen pro všechny, kdo rádi experimentují a zkrášlují svůj byt. Máme pro vás spoustu nápadů, jak rozveselit a zútulnit váš domov. Sledujte nás pravidelně. Můžete k tomu využít RSS nebo náš facebookový profil.

Dámské plavky

dámské plavky, bikiny, plavky dvoudílné, plavky je – Potřebujete na léto nové dvoudílné, jednodílné nebo sexy dámské plavky a nevíte co je letos v módě? Nevadí, přinášíme vám aktuální rady a tipy na dámské plavky, které jsou nyní v módě. Web plný informací a fotografií dámských plavek a bikin.

Načítání trvalo 0.0804 sekund.