+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace o pop music

Klíčová slova: káva cafe

E-mail: 3web@inmail.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2010

Popis: Pop music (zkráceně jen pop) je označení hudebního stylu, který se začal poprvé rozvíjet na počátku šedesátých let minulého století. Pop je následovníkem žánru rock & roll a není tolik poslechově náročný.

Web: www.ipop.cz

Další související informace

Káva a jej účinky

káva cafe – Mezi první místa, na kterých se káva objevila jako potravina patří s největší pravděpodobností Jemen (část Arábie). Zde se tato plodina dostala z Etiopie a poprvé byla účelově pěstována.

DXN Káva prospěšná zdraví

káva, čokoláda, Reishi, DXN, Ligzhi káva – Internetový obchod se zdravou stravou a nápoji s výtažkem z houby Ganoderma lucidum, kosmetikou s Ganodermou a potravinovými doplňky firmy DXN Europe. Reishi Gano, Ganocelium detoxikuje organismus a účinně pomáhá v léčbě a prevenci onemocnění.

Café Verona

Café Verona – Café Verona je místo, kde si každý může Café Verona je místo, kde si každý může odpočinou a pochutnat na velmi kvalitní kávě, připravené přesně tak jak má být. U nás najdete domácni dezerty, domácí bagety a domácí zmrzlinu. odpočinou a pochutnat na velmi kvalitní kávě, připravené přesně tak jak má být. U nás najdete domácni dezerty, domácí bagety a domácí zmrzlinu.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.