+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace o pop music

Klíčová slova: káva cafe

E-mail: 3web@inmail.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2010

Popis: Pop music (zkráceně jen pop) je označení hudebního stylu, který se začal poprvé rozvíjet na počátku šedesátých let minulého století. Pop je následovníkem žánru rock & roll a není tolik poslechově náročný.

Web: www.ipop.cz

Další související informace

Starcafe

Starcafe Písek kavárna Wifi Mecca coffee káva – Kavárna v centru Písku. Moderní a osobitý interiér, DJs z klubu Mecca, Free Wifi, Coffee Lavazza. Každý měsíc speciální akce. Ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Přístupné ceny, příjemný personál.

Cafe Sausalito

Cafe Sausalito – Máte rádi kávu? Pokud ano, jste správně. Web Cafe Sausalito se věnuje výhradně kávě. Historie kávy, druhy, jak správně kávu připravit ale také správně konzumovat. Máte rádi kávu? Pokud ano, jste správně. Web Cafe Sausalito se věnuje výhradně kávě. Historie kávy, druhy, jak správně kávu připravit ale také správně konzumovat.

Cafe del Sole

Cafe del Sole – Navštivte vyhlášenou restauraci a kavárnu po celé Praze, kterou je Cafe del Sole. Příjemné prostředí, profesionální obsluha a lahodné nápoje jsou naší silnou stránkou. Navštivte vyhlášenou restauraci a kavárnu po celé Praze, kterou je Cafe del Sole. Příjemné prostředí, profesionální obsluha a lahodné nápoje jsou naší silnou stránkou.

Načítání trvalo 1.7607 sekund.