+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace o pop music

Klíčová slova: káva cafe

E-mail: 3web@inmail.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2010

Popis: Pop music (zkráceně jen pop) je označení hudebního stylu, který se začal poprvé rozvíjet na počátku šedesátých let minulého století. Pop je následovníkem žánru rock & roll a není tolik poslechově náročný.

Web: www.ipop.cz

Další související informace

Španělská káva Saula

cafe saula,káva saula,Španelská káva saula, – 7 x čištěnná káva a 17 minut pražená španělská káva-Zastoupení španělské kávy SAULA,káva přímo z Barcelony nabízí alternativu českému trhu, přeplněnému italskou kávou. Její vyváženou chuť už můžete ochutnat v nejedné kavárně/restauraci a jako první ji začala do České republiky dovážet právě společnost MYMO group a.s

Káva a jej účinky

káva cafe – Mezi první místa, na kterých se káva objevila jako potravina patří s největší pravděpodobností Jemen (část Arábie). Zde se tato plodina dostala z Etiopie a poprvé byla účelově pěstována.

Café Verona

Café Verona – Café Verona je místo, kde si každý může Café Verona je místo, kde si každý může odpočinou a pochutnat na velmi kvalitní kávě, připravené přesně tak jak má být. U nás najdete domácni dezerty, domácí bagety a domácí zmrzlinu. odpočinou a pochutnat na velmi kvalitní kávě, připravené přesně tak jak má být. U nás najdete domácni dezerty, domácí bagety a domácí zmrzlinu.

Načítání trvalo 1.9761 sekund.