+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

internetová televize dobh

Klíčová slova: televize,video,zvuk,obraz,tv,stream,proud,film,

E-mail: leos.prskavec@dobhas-tv.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2010

Popis: Vysílání internetové nejen regionální a nejen hasičské televize. Televize vysílá 24hodin denně, 7 dní v týdnu. Vysíláme zpravodajství, zajímavosti, záznamy kulturních akcí, přímé přenosy ze sportu, zpravodajství o hasičích a pro hasiče.

Web: www.dobhas-tv.cz

Další související informace

Dano Drevo

dano,drevo,harry,potter,parodie, – Český blog o parodii na harryho pottera jménem dano drevo. Dále obsahuje:videa,obrázky a jiné informace. Zdroj videí je ze serveru youtube.com. Autory jsou lidi ze smyšleného studia POG. nemám více co říci autor-mark

Conter Strike servery

Couner-strike1.6,CS1.6,csko, – PUBLIC Counter Strike servery. Counter Strike je jedna z nejznámějších a nejhranějších FPS multiplayerových her současnosti. Hráči hrají on-line proti opravdovým lidem, po síti, ne pouze proti počítači jako v singleplayeru.

TV online

tv,online,zdarma,vysílání,televize,live,spustit,čt – Spusťte si TV online. Web obsahuje katalog TV stanic, které si můžete spustit online (např. čt 24, Óčko a další) a odkazy na spuštění těchto stanic online. Dále webové stránky obsahují katalog TV archivů.

Načítání trvalo 0.0708 sekund.