+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internetové SMS soutěže o

Klíčová slova: soutěž, soutěže o ceny, sms soutěž

E-mail: xcimanm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Je to naprosto jednoduché. Stačí si vybrat výhru z 15-ti nabízených, rozmyslet si hodnotu SMS zprávy a zkusit své štěstí. Tak zasmskuj a vyhraj v nové internetové sms soutěži o ceny! Nikdy jsi neměl větší šanci vyhrát. Stačí poslat jedinou sms a můžeš se radovat z výhry například nového BMW nebo Notebooku. To je nová sms soutěž zasmskuj.cz!

Web: www.zasmskuj.cz/

Další související informace

SMS soutěž o výhry

výhry,soutěž,sms,vyhrát,poslat – Soutěžte o hodnotné výhry za 1 SMS. Vyhrát může úplně každý. Pošlete SMS a vyhrajte. Každý si zamiluje možnost vyhrát notebook, iPhone, iPod, nějakou spolní hru či televizi jen za jednu SMS. Není nic jednoduššího než vzít telefon a poslat SMS ještě teď.

Správná SMS - Souteže pro

sms, sms soutěž, správná sms, sms výhra, soutěž – Správná SMS soutež, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte některou ze skvělých cen. Mobilní telefony, zážitky, počítačové hry, notebooky, dárkové sady, kosmetika a mnoho dalších výher pouze v naší SMS soutěži.

Hlas ČeskoSlovenska online

hlas ČeskoSlovenska,soutěž,online,prima – Michal David, Pepa Vojtek, Dara Rolins a Rytmus zasedají do křesla porotců, kteří si své svěřence volí jen na základě jejich hlasu. Talentované jedince poté připraví pro velké finále, kde se poperou o vítězství v soutěži.

Načítání trvalo 0.2656 sekund.