+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internetové SMS soutěže o

Klíčová slova: soutěž, soutěže o ceny, sms soutěž

E-mail: xcimanm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Je to naprosto jednoduché. Stačí si vybrat výhru z 15-ti nabízených, rozmyslet si hodnotu SMS zprávy a zkusit své štěstí. Tak zasmskuj a vyhraj v nové internetové sms soutěži o ceny! Nikdy jsi neměl větší šanci vyhrát. Stačí poslat jedinou sms a můžeš se radovat z výhry například nového BMW nebo Notebooku. To je nová sms soutěž zasmskuj.cz!

Web: www.zasmskuj.cz/

Další související informace

SMSVyhra.cz

sms,výhra,výhry,soutěž,soutěžní,soutěžíc í,auto – Soutěžte o skvělé ceny na portálu SMSVýhra. Desítky SMS soutěží, kde vždy každá Xtá SMS vyhrává. Soutěží se o auto, skútr, notebook, mobilní telefony, herní konzole, fotoaparáty, zájezdy a spousty dalších cen.

Fotky holek

fotky,holky,holek,soutěž,focení,hlasování – Zcela nový katalog ženské krásy. Můžete sem nahrát svoje fotografie, soutěžit hodnotit, nebo se jen podívat na velice krásné dívky.Postupně budeme zkoušet i soutěže o ceny pro nejoblíbenější fotografie

Hlas ČeskoSlovenska online

hlas ČeskoSlovenska,soutěž,online,prima – Michal David, Pepa Vojtek, Dara Rolins a Rytmus zasedají do křesla porotců, kteří si své svěřence volí jen na základě jejich hlasu. Talentované jedince poté připraví pro velké finále, kde se poperou o vítězství v soutěži.

Načítání trvalo 0.1102 sekund.