+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internetové SMS soutěže o

Klíčová slova: soutěž, soutěže o ceny, sms soutěž

E-mail: xcimanm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Je to naprosto jednoduché. Stačí si vybrat výhru z 15-ti nabízených, rozmyslet si hodnotu SMS zprávy a zkusit své štěstí. Tak zasmskuj a vyhraj v nové internetové sms soutěži o ceny! Nikdy jsi neměl větší šanci vyhrát. Stačí poslat jedinou sms a můžeš se radovat z výhry například nového BMW nebo Notebooku. To je nová sms soutěž zasmskuj.cz!

Web: www.zasmskuj.cz/

Další související informace

PlayIt.cz - SMS soutěže

soutěž,sms,výhra,ceny,playit,elektronika,televize – Vyhrajte se serverem PlayIt.cz spoustu skvělých cen. Za jednu SMS můžeš vyhrát třeba i auto! Tak neváhej a zapoj se do této jedinečné šance ještě dnes. Nikdy jsi neměl tak velkou šanci vyhrát některou z našich cen.

Soutěž o notebook

soutěž, notebook, macbook, apple, dell, netbook – Chcete vyhrát skvělý notebook pouze za jednu poslanou smsku? Pokud ano, jste správně na stránkách soutezonotebook.cz. Právě zde máte možnost vyhrát Apple macbook, který je vyroben z nejlepších materiálů a vybaven výkonným procesorem a grafickou kartou.

AutoVyhra.cz

soutěž, sedan, combi, hatchback, coupe, bmw, audi – SMS soutěž o nové automobily. Vyhrajte jen za 1 SMS například Audi A8, BMW 3, Mercedes-Benz AMG, nebo třeba Mini či sportovní Porsche. Pokud preferujete užitkový vůz, také si vyberete. Nový automobil čeká jen na Vás!

Načítání trvalo 0.0655 sekund.