+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iPad-iPhone.cz

Klíčová slova: apple, iphone, ipad, ipod, soutez, sms, mobil,

E-mail: info@ipad-iphone.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: Vyhraj super mobil a komunikátor od Apple. Soutěží se o Apple iPhone a iPad včetně stylového pouzdra. Akce je limitována, proto dlouho neváhejte a vyhrávejte abyste o něj nepřišly. Skvělý Apple čeká právě na Vás!

Web: www.ipad-iphone.cz

Další související informace

SMS soutěž o ceny

sms soutěž, sms výhra, soutěže za sms, soutěž, sms – Vyhrajte některou z našich skvělých cen v SMS soutěži. Hodnotné ceny jako iPhone, mobily, notebooky a další mohou být Vaše už za jedinou SMS! Pošlete SMS a ihned se dozvíte zda vyhráváte případně jak daleko jste od výhry.

SMS Soutěže

sms, soutěž, mobil, telefon – Za 1 SMS hodnotné výhry. Účastnit soutěže se může každý občan České republiky starší 18 let, který zašle SMS. Výherci jsou určováni níže popsaným výherním mechanismem, který je automatický a neměnný po celou dobu trvání soutěže.

Bradleyho magický tarot

tarot, výklad tarotu, tarotové karty, iPhone, iPad – Česká aplikace tarotu pro iPad a iPhone. V aplikaci Bradleyho magickém tarotu pro iPhone a iPad neleznete více jak 5000 kombinaci otázek a odpovědí. Na každou otázku dostanete snadno přesnou odpověď. Bradleyho magický tarot je posledním nápadem věštce a vizionáře Stanley Bradleyho. Obsahuje navíc řadu testů na nevědomé úrovni.

Načítání trvalo 0.3606 sekund.