+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iPad-iPhone.cz

Klíčová slova: apple, iphone, ipad, ipod, soutez, sms, mobil,

E-mail: info@ipad-iphone.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: Vyhraj super mobil a komunikátor od Apple. Soutěží se o Apple iPhone a iPad včetně stylového pouzdra. Akce je limitována, proto dlouho neváhejte a vyhrávejte abyste o něj nepřišly. Skvělý Apple čeká právě na Vás!

Web: www.ipad-iphone.cz

Další související informace

Vánoční dárky pro Vaše blízké

vánoční dárky, vánoční, dárky, SMS, soutěž, vánoce – Ty nejlepší vánoční dárky pro Vaše blízké na jednom místě. Vybírejte, posílejte SMS a udělejte radost všem, na kterým Vám záleží. Šťastné a veselé Vánoce...............................................

Uhraj.cz - Online hry

Online hry, online flash hry, souteze, soutez – Uhraj své soupeře v online flash hrách, získej lepší skóre a vyhrávej ceny.Máme pro Vás připravené, tři druhy soutěží. TÝDENÍ TURNAJ Tento turnaj se koná po celý týden od pondělí 00:01 do něděle 23:59. Každý den (00:01) vybereme jednu hru z kategorie Bodované. Na konci soutěžního dne (23:59) si prvních osm hráčů rozdělí body, které se mu budou přenášet do celkového skóre týdenního turnaje a zároveň obdrží prvních dvacet hráčů body do měsíčního souboje.MESÍČNÍ SOUBOJ Tento souboj se koná po celý kalendářní měsíc. Na konci každého soutěžního dne (23:59) si prvních dvacet hráčů rozdělí body (za 1. místo 20 bodů až po 20. místo 1 bod), na základě umístění v bodované hře, která pro daný den je soutěžní v rámci týdenního turnaje.Získané body se budou sčítat během celého měsíce. Jak si který hráč vede můžete sledovat v tabulce průběžného pořadí.Na konci měsíce první tři z vás, na základě tabulky průběžného pořadí, získají ceny o které hrajeme. VEDOMOSTNÍ SOUTEŽ Každý měsíc, zveřejníme jednu vědomostní otázku, na kterou můžete odpovídat pomocí sms. Vyhraje vždy konkrétní správná, ale i špatná odpověď na základě předem daného pořadí.

iPad - Apple Tablet

ipad,apple,tablet – iPad tablet - revoluce od Apple - aplikace, novinky, recenze aplikací, informační servis. iPad tablet - revoluce od Apple - aplikace, novinky, recenze aplikací, informační servis. iPad tablet - revoluce od Apple - aplikace, novinky, recenze aplikací, informační servis.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.