+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iprima Receptář prima nápadů

Klíčová slova: receptář prima nápadů,online,iprima,podlaha,prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2010

Popis: Každý týden vám receptář prima nápadů přináší novou várku skvělých tipů a triků do domácnosti, bytu či zahrady v podání populárního Přemka Podlahy. Své si dozajista najdou profesionálové i úplný laici.

Web: receptarprimanapadu.southeast.cz









Další související informace

Mladší o pár let online

mladší o pár let,online,ke shlédnutí,prima – Life styling je pojem, jenž v našich končinách není ještě příliš rozšířený, což se pořad mladší o pár let snaží napravit. Není nic špatného na tom dopomoci přírodě zásahem plastické chirurgie, změnou oblékání či účesu.

Nové hnízdo online

nové hnízdo,sociální show,online,prima – Zvažujete-li nákup nového domu či bytu, měli by jste zbystřit. Ve výběru toho pravého by vám mohl pomoci i pořad nové hnízdo. V něm se seznámíte s osmi zájemci o nové bydlení, přičemž každý má naprosto jinou představu o tom co hledá.

Hotel Paradise online

hotel paradise,online,prima,ke shlédnutí – Prožijte společně se soutěžícími tři měsíce v opravdovém ráji. Luxusní hotel v Dominikánské republice se stává dějištěm nekončícího veselý, hledání přátel, ale i hádek a intrik v boji o udržení si místa v hotelu.

Načítání trvalo 0.0879 sekund.