+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IQ-Attack.cz - IQ test

Klíčová slova: iq, attack, test, testování, inteligence

E-mail: info@iq-attack.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2009

Popis: Otestujte si svou míru vrozené inteligence v internetovém IQ testu. Prověří vaše dovednosti v různých oblastech lidského myšlení. Každý z nás má své vlastnosti a dovednosti, které tento test dokáže odhalit.

Web: www.iq-attack.cz/

Další související informace

IQ testy s výsledky

iq,iq test,iq testy,test iq,testy iq,iq test – IQ testy zdarma i s výsledky ? IQ test od psychologa. IQ test změří hodnotu vašeho IQ. Zkuste si kvalitní online IQ test s výsledky od psychologa a získejte certifikát na výsledek svého IQ. Zvedněte si sebevědomí!

Videodisco - Karaoke - Party

video, videodisco, disco, videodiskotéka, karaoke, – Videodisko - Karaoke - Party. Široký výběr zahraniční a české muziky 60.- 90. let minulého století, včetně současných hitů, vše na DVD. Neváhejte a navštivte naše stránky! video, videodisco, disco, videodiskotéka, karaoke,

Himym online

Himym, how i met your mother, online himym cz, – Webové stránky nabízející vše o skvělém seriálu "Jak jsem poznal vaši matku"(How i met your mother)- epizody online, tapety, soundtracky a mnoho dalšího. Vše je naprosto zdarma. Přejeme příjemnou zábavu při sledování tohoto skvělého seriálu.

Načítání trvalo 0.3059 sekund.