+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IQ-Attack.cz - IQ test

Klíčová slova: iq, attack, test, testování, inteligence

E-mail: info@iq-attack.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2009

Popis: Otestujte si svou míru vrozené inteligence v internetovém IQ testu. Prověří vaše dovednosti v různých oblastech lidského myšlení. Každý z nás má své vlastnosti a dovednosti, které tento test dokáže odhalit.

Web: www.iq-attack.cz/

Další související informace

IQ testy s výsledky

iq,iq test,iq testy,test iq,testy iq,iq test – Online IQ test i s výsledky. Certifikace IQ. IQ, tedy inteligence je schopnost člověka řešit úkoly a situace. IQ se měří pomocí IQ testů. Zkuste si onlinq IQ test sestavený psychologem a získejte certifikát na výsledek IQ.

IQ testy s výsledky

iq,iq test,iq testy,test iq,testy iq – IQ testy s certifikátem, máš na to?Znáte svoje IQ? Zvládnete IQ test od psychologa? Zkuste to a otestujte se ještě dnes! Na výsledek svého IQ získáte certifikát. Navštivte http://www.iq-testy-online.cz/

Himym online

Himym, how i met your mother, online himym cz, – Webové stránky nabízející vše o skvělém seriálu "Jak jsem poznal vaši matku"(How i met your mother)- epizody online, tapety, soundtracky a mnoho dalšího. Vše je naprosto zdarma. Přejeme příjemnou zábavu při sledování tohoto skvělého seriálu.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.